2726
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229145 بازدید | 2261 پست
قاصدک جان کرمای ایروشه هم قیمت مناسبی دارن هم کارایی خوب تو میتونی از کرم هیدراسوش که مال آبرسانی و مطوب کنندگی هست شب استفاده کنی
دور چشم هم بستگی داره چه قیمتی بخوای ولی بله باید حتما استفاده بشه بالای 25 سال و شما دیر شروع کردی
الارو خوبه .... آکادمی خوبع باز گرونه......کلیونم هم هست قیمتش مناسبه

تنبلی رو بذار کنار عزیزم کلا واسه پوست
دستمال مرطوب هم میتونی برای آرایشت استفاده کنی ولی به ضررته که با آب وصابون بعدش نشوری آرایشتو

واسه خشکی دستت هم کرم کیو وی بگیر
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آناهیتا جان رو ضد آفتاب که موس بزنی صورتت خفه میشه
موس بوروژا خوبه ولی میبیلاین اصل یه چیز دیگست
عالیه

واسه مات شدن پوستت هم کیتونی یکم پودر فیکس صورت بزنی رو ضد آفتابت تا عرق نکنی برق نیفته

این پاساژ قائم خوبه آره نمایندگی محصولاتو داره دیگه باید نگاه کنی ببینی دنبال چی هستی کدوم مارک
طبقه پایین مثلا استند کامل اورئالو داشتن ارکانسیلم همینطور ....
2728
ویولت تو الماس شرق مشهد من دیدم
مغازه های خیابون معلم هم همینطور
فروشگاه فامیلی زیرگذر فلکه پارک هم داره ویولتو
چندتا جای دیگم دیدم یادم نیست
این واسه مشهدیا
الناز جون سلام

من پوستم خیلی خشک هست

یه مدت ژل شستشوی سینره میزدم پیشونیم پر جوش شد

از محصولات کلیون کدوم محصول به درد شستشوی پوست صورت برای مصرف روزانه میخوره
زندگی دوربین عکاسی است لطفا لبخند بزنید
سلام الناز جون
رفتم کراتینه انرژی و ماسک موی 30گیاه انرژی رو خریدم عالیههه حس میکنم موهام زنده شدن
ممنونم از راهنماییت
راستی یه فروشگاه حاشیه امامت 23هست به نام مهتاب و کنارش هم یه لوازم آرایشگاهی هست به اسم کلیون
خیلی محصولاتشون خوبه و مشاوره پوست و مو هم هستن البته شما خودت استادی
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
سلام.
چه جالب غزال جون من کرمانشاهیم اما جنوب زندگی میکنم پس باید تابستون که رفتم از اونجا ویولت بگیرم.
الناز جون به توصیت عمل کردم ماسک کلیون و کرم چند منظورشو گرفتم اما نمیدونم چرا ماسکش اینقدر سفته من ماسک این مدلی تا حالا ندیده بودم...یه سوال دیگه تو یه تاپیک خوندم شما از ماسک لجن واسه جوش استفاده کردی و راضی بودی درسته؟
من پیشونیم یکم جوش داره اما مال اصلاح و اینجور چیزا نیست خوبه از این ماسک استفاده کنم؟لجن هالیوود استایل؟
ببخشید من اینقدر سوال میپرسم.
حالم این روزا حال خوبی نیست من به روزای شاد مشکوکم شک دارم ختم ماجرا اینجاس...
الناز برای مامانم کرمپودر پرفکت کاوریج فلورمارو گرفتم شماره 103 بعد خودم امتحانش کردم خیلیییییییییییی خوشم اومد دیر برق میوفته از مدل ماتش بهتر ترههههههههههههه
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
مرسی الناز نازنین.راستی اگه بخوام لنز بخرم به نظرتون چه رنگی به پوست سبزه میاد؟و چه مارکی خوبه؟راستی تلفظ این مارک کلیون رو نمیدونم میشه انگلیسیش رو بنویسین.بازم ممنون
راستی به نظرتون من ضد افتاب الارو میزنم و بعدش یه پنکیک کم میزنم بهتره واسه پوستم یا کرم پودر بزنم (برای سلامتی پوست) ؟و یه کرم پودر و پنکیک با قیمت مناسب برای پوست سبزه معرفی کنین اگه میشه.یه دنیا ممنون
2706