2737
2734
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229145 بازدید | 2261 پست
فرناز شک نکن که برا عروسیت رنگ تیره بذاری چون جذابو شیکه انقد بعد عروسی وقت داری موهاتو روشن کنی بذار اون روز موهات رنگ طبیعی و دخترونه داشته باشه
و
.
راستی به من هم نظر بدید موهام بلنده همیشه هم رنگش قهوه ای دودیه تهش هم چون دکلره داشته روشنتر میشه رو به زیتونی .............پوستم سفیده ...........منم میخام کلا ی رنگ تیره خوشگل در بیارم ولی میترسم اگه قرمزی داشته باشه نره ولی اون عکس دختره با شال که گذاشتیو دوست دارم ..............بذارم اون رنگی؟
 BabyFetus Ticker
babyborn جون

منم اون رنگ میخواستم بزارم خیلی خاص خوشگله.ولی شک دارم برای عروس خوب باشه.نه عشقم به تجربه رنگ زدن زیاد :(( برات بگم که قرمزی مو فقط با شرابی و ماهگونی این چیزها موندگار که بعد با ریموور بس میتونی پاکش کنی 72 ساعت بعد نه با فاصله بیشتر بری رنگ کنی. ولی این هایی که تن قرمزی تو خودش داره پام میشه.ولی خوب عزیزم رنگ های تیره اگه بخوایم بعد 1 دفعه روشن کنیم باید دکلره کنیم وگرنه این قدر رنگ کن تا موهات روشن بشه :))

من رنگ مو عروس اخری رو میخوام بزارم ولی بازم دو دلم !!!
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

babyborn جون منم اون که شال سرش خیلی دوست دارم. آرایشگاه خوب برای رنگ سراغ داری که قیمتش خوب باشه؟
خدای مهربانم تو می دانی دختر زیبایم، همسر مهربانم و خانواده ی پر مهرم چقدر برایم عزیز هستند، پس همیشه حافظشان باش...

mamaneleylijoon
نمیدونم توم تجربه کردی یا نه، هیچ آرایشگاهی ندیدم که تو کارش صد درد صد عالی باشه بتونم بگم خوبه

همون خوبام تو ابرو- رنگ- میکاپ و... بازم یه روزهایی از بد شانسی فاتحه میخونند.

ولی من فکر میکنم برای رنگ ردیمه 8691139خوبه.بچه ها تو پیچ ارایشگاه گفتن مهناز 8676118تو اب وبرقم خوبه .اتفاقا میخواستم میخواستم برم کارهاش ببینم.

2728
مرسی فرناز جون...بنظر من برا عروسیت موهات تن قرمزی نداشته باشه برا عروس مناسب نیست ...همون رنگ خرمایی خوبه فکر کنم(تیره اش)
mamaneleylijoon منم آرایشگاهی که واقعا رنگش خوب باشه نمیشناسم ی جا که همه تعریف میکردن رفتم اصلا من مثلا گفتم موهامو مسی کن اون طلایی کرد!!!!!!2 باره رنگ گذاشت بازم اونی که من گفتم نشد
ردیمه کجاس؟....مهناز کجاست؟!!!!
 BabyFetus Ticker
babyborn

من اون عروس اخری رو پسند کردم.ولی تا ببینم ارایشگاه خودش چی در میاره!!!

اگه مشهدی عزیزم بهت ادرس بدم.تلفنشون گذاشتم.

نه عشقم منظورم اینکه وقتی میزنی تو خط قرمز و ماهگونی رنگ های قوی هستند موندگاریشون زیاد اگه چند ماه همینطوری رنگ کردی مثلا دم عید زد به سرت بری نسکافه ای کنی یه دفعه نمی تونی روش رنگ بذاری. اکثر ارایشگاه میگیرن برات دکلره میکنند تا موهات پاک بشه بعد رنگ میزارنند که هزینه بالام ازت میگیرن. ولی خودت بری ریموور بخری بذاری(مثل رنگ مو) 72 ساعت بعد بری ارایشگاه موهات رنگ کنی.حالا ببین بخاطر این رنگ بازی ها برای چی موهام سبد شده :))

نه مشکلی نداره.اتفاقا خیلی هم نازه من که دوستش دارم.
2738
اینم برای شما ها اگه دوست داشته باشین :))

من خودم دومی رو دوست دارم :))

یه بارم رفتم ارایشگاه عکس اخری نشونش دادم بعد موهام گرفت دکلره کرد و اخرش زیتونی کرد
.همون شبم مهمونی دعوت داشتیم از ساعت 2 تو ارایشگاه بودم.بعد 5 همسری اومده ود دنبالم تا 7 الافش کردم.رفتم بیرون کارد میزدم خونش در نمی اومد.موهام که دید شوکه شد.شانس اوردم دوستاشم بودن چیزی نگفت.فرداش بدو رفتم عوض کردم رنک موهام :(

آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی

اگه این رنگها رو مارک وشماره ای ازش میشناسید به منم بگید بخرم :)
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
آپلود عکس رایگان و دائمی
اینم بگین رنگ رژ لبش چیه؟

فرناز اون لاک طوسیه رو توی مارک بورژا دیدم

رژ لب گلبهیه هم که رولونه تجریش داره این مارکو ....
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
من خیلی این رزای کمرنگو دوست دارم اما نمیدوونم این مانکنا چجووری میزنن که مثله ماست بیروح نمیشن

اما من با اینکه پوستم روشنه این رنگارو بزنم یکم بیروحه لبام..رو لب خیلی کمر نگ تره
فرناز اکثر لوازم آایشیا دارن

اونی که موهارو گوجه ای میکنه بام تله....خیلی هم راحته من توی مترو هم دیدم میفروشن
نونا جون با برق لبشم که از رنگ خودش بزنی قشنگ میشه.دیگه هم بی حال نیست.

ولی من عاشق این رنگهام.ولی نمیدونم کدوم مارک بهتر و چه شماره ای ازش داره.اخرش پیدا نشد باید برم به فروشنده عکس نشون بدم :))
2706