2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

صنعتی میخای یا خانگی؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

با اجازه استارتر عزیز به تاپیک آموزش خیاطی منم سر بزنید ،👇👇https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3246512&slug=کسایی-که-دوست-دارن-خیاطی-به-صورت-حرفه-ای-جهت-کسب-درآمد-یاد-بگیرن-بیان&postId=105707315

هر که نهایت تلاش را برای رسیدن به هدف خود به کار گیرد ،به تمام خواسته هایش میرسد .    امام علی (ع)😘😘😘😘😘😘😘😘
خونگی برم کلاس کمی یادبگیرم اصلن بلدنیستم

بیا تو کلاسهای من آموزش خیاطی به صورت آنلاین متد سایزبندی گذاشتم تعداد جلسات ۲۰ جلسه قیمت هر جلسه ۱۵ هزار که پس از هر جلسه آموزش من پرداخت بشه

هر که نهایت تلاش را برای رسیدن به هدف خود به کار گیرد ،به تمام خواسته هایش میرسد .    امام علی (ع)😘😘😘😘😘😘😘😘
خونگی برم کلاس کمی یادبگیرم اصلن بلدنیستم

اها خوب میکنی منم دارم ادامش میدم کمک خواستی در خدمتم💓

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2706