2726
سلام.شیمیایی نمیدونم اما دکتر گیاهی به خالم گفته 1 لیوان اب عناب ناشتا بخوره+در طی روز اب زرشک بدون نمک+ میوه تمرهندی+خاک شیر اصلا هم سرخ کردنی و غذای پر ادویه نخوره 4 ماهه رعایت میکنه ازمایش که داده دکترش گفته نتیجه خیلی بهتر شده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اب رو میجوشونن بعد زیرش رو خاموش میکنن و عناب ها رو میریزن توش درشم میزارن بعد 3/4 ساعت ظرف رو میزارن تو یخچال تا 2 روز بعد صافش میکنن.میتونی اگر دلت خواست عناب ها رو بیرون نریزی تو مخلوط کن کمی میکسش کنی از صافی رد کنی و قاطی اب صاف شده بکنی غلیظ تر میشه .من همینجوری واسه دل خودم امتحانی درست کردم صبح ناشنا 1 فنجون خوردم نتیجه عینیش واسم شفافیت پوستم بود.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1539996#1539996

روزی سه لیوان گل همیشه بهار دم کن که خیلی هم تلخه و 4 ماه این کار را تکرار کن . از داروخانه قرص لیور گل 70 بگیر روزی سه عدد + رژیم هایی که تو تاپیکم هست ...

بعد 4 ماه خوبه خوب میشی
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
بله خوبه ... بله ممکنه از کبد چرب باشه ...

عرق کاسنی + بید + شاطره ... اسمش عرق کبده کلا ... و عالیه برای کبد
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2706