2703
2553
دوستای خوبم.راهنمایین کنید . من شنیدم برای جنین خوبه. هوششو زیاد می کنه.
چشمشو رنگی می کنه؟ نمی دونم پخورم یا نه؟
من از زن های نسل قبل شنیدم که هرکی بده ماهیگیرا از وسط دریا براش آب بیارن و بخوره بچش چشم آبی میشه
اما کدوم دریا؟ دریای خزر که فوق العاده کثیفه شاید منجر به بیماری بشه شاید منظورشون دریای مدیترانه بوده!!!
به نظرم خرافاته
سلام شنیدیت نه باران جان ،شنیدید. منم شنیدم ولی پایه ی علمی اصلا نداره . اگه به خوردن خوراکی ها رنگ چشم بچمون تغییر میکرد مثلا اگه موز میخوردیم باید رنگ چشمش زرد میشد . یا با نارنگی و پرتقال نارنجی میشد . پس این گفته اصلا صحیح نیست . بعدشم آب دریا به شدت کثیفه پس نخوری خیلی بهتره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام فرشته جان برای اینکه جواب بهتر ی بتونی بگیری برو توی تبادل نظر توی قسمت والدین و کودکان....قسمت سلامت روانی، مشکلات رفتاری و خواب، تربیت و آموزش کودک.....اونجا که رفتی سمت چپ بالای صفحه نوشته موضوع جدید....روی اون کلیک کن و یه تاپیک با این عنوان مشکلت مطرح کن تا بیشتر بهت کمک کنند عزیزم.....
چیزی که من می دونم که مکیدن انگشت تا حدودی طبیعیه و اگه خیلی زیاده می تونه نشانگر اضطراب در بچه باشه و نباید با دارو های تلخ از این کار نهیش کنی....بهترین روش برای تغییر این عادت اینه که محیطش در زمانی که می بینی داره انگشت می مکه رو عوض کنی....البته دختر تو اگه یک سالشه واقعا جای نگرانی نیست....درست عملکرد پستونک رو داره.....بازم تاپیک بزن تا بقیه بهتر راهنمایی کنند
سلام . منم شنیدم ولی درست نیست . من کیش زندگی میکنم و تو بارداریم تقریبا هر روز دریا بودم ولی چشم دخترم کاملا شبیه باباشه . هم رنگش هم حالتش.

بعدشم هستی جون من دریای خزرو نمیدونم ولی دریای جنوب رو میدونم که اصلا هم کثیف نیست . اصلا آب به این شوری مگه کثیف میشه ؟ با حرفتون کاملا مخالفم
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
فرشته جون منم مشکل شما رو داشتم و انگشت دخترم زخم شده بود . بردئمش دکتر گفت عفونت کرده و دارو داد . جلوی خودشم گفت اگه خوب نشد یا ناخنشو میکشیم یا مجبوریم انگشتتو بکنیم . اینم ترسید و دیگه نخورد . البته خودم هم یه تهدید وحشتناک کردمش که فکر کنم خیلی کارساز بود . خیلیا مخالفت کردن ولی این تنها راهم بود که بهش بگم اگه ناخنتو بخوری از زندان بچه ها میان میبرنت . و چون اون موقع گشنش بود و هنوز نهار نخورده بودیم پرسید غذا هم بهمون میدن ؟ گفتم نه . هههههههههههه . ( سوء استفاده ) الانم بهش گفتم تو خونمون دوربین گذاشتن اگه بخوری میان میبرنت
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2706