2733
2734
عنوان

جفت خلفی و خونریزی هفته ۱۴

482 بازدید | 3 پست

سلام دوستان

من بعد از چند سال نازایی باردار شدم

تا هفته ۱۲همه چی خوب بود

رفتم غربالگری  سه ماه اول ولی دکتر سونو جفتم رو نتونست ببینه ک کدوم قسمت هست

همون شب ب خونریزی شدید افتادم ک بیمارستان بستری شدم  سونو کردن بهم گفتن جفتم سر راهی هست

بعد از یک هفته دوباره سونو شدم گفتن جفتت خلفی هست باید استراحت کنی تو ماه های بالا جفت هم میره بالا 

الان کاملا استراحت مطلقم ولی متاسفانه هنوز لک سیاه دارم

کسی بوده مثل من که جفتش رفته باشه بالا

برام دعا کنید

خدای بزرگم ازت ممنونم  

واچه سونویی رفتی که نتونسته تشخیص بده شماکه چندسال نازایی داشتی بهترهمیشه بهترین سونوودکترهارابری

دکترهای تازه واردزیادتشخیص نمیدن میخان کاریادبگیرن مثلاخودم رفتم یک سونوخانم دکترکه میدونم چندسال سابقه داره وخیلی سریعه جفتم راگفت پایینه ونوعشم گفت بعدبرای تعیین جنسیت رفتم سونودیگه تازه کاربوداصلاجفتمایک چیزدیگه گفت بعدگفتم من1هفته پیش جفتم پایین بودالان رفت بالابعدیکم مکث کردگفت نه هنوزپایینه!

ولی شماهر12ساعت شیاف ازپشت بذارواستراحت کن چیزی نیست

عزیزم من بهترین مرکز سونو رفتم ولی خاک عالم بر سر نادانش

البته هر چند در هر صورت برام فرقی نمیکرد چون دقیقا بعد از همون سونو ب خونریزی شدید افتادم 

خدای بزرگم ازت ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من بهترین مرکز سونو رفتم ولی خاک عالم بر سر نادانش البته هر چند در هر صورت برام فرقی نمیکرد چ ...

سونو واژینال انجام داد که بعد سونو به خونریزی افتادی؟ شیاف یا آمپول پروژسترون استفاده کن ، ایشالا که خدا بچتو نگه میداره 

میشه برای سالم به دنیا اومدن نینیم یه صلوات بفرستید ؟🙏❤️❤️❤️ خدایا جز تو کسی رو ندارم 🤲🏻
2728