2733
2739
عنوان

شکل طبیعی سینه پسربچه ها

282 بازدید | 8 پست

سلام مامانای گلی که پسربچه دارید. نوک سینه پسرم که ده سالشه،‌از اول تورفته بود. آیا این طبیعیه؟! پسر شما هم احیانا اینطوریه؟

نه.‌معمولیه.یه سوال. پسرت ۵،۶سالش بود موی زاید نازک دراورده بود یا نه؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما توپولیه😀

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2728
تا جایی که یادمه نه!

😖پسره من ۶سالش نشده پره مویه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
😖پسره من ۶سالش نشده پره مویه

مگه پرمو بودن مکشلی داره؟ بستگی به هر فرد داره بنظرم. پسر من بوره و بدنش خیل یر مو نیست. در مورد آقایون هم همینطوره . پرمو بودن مشکلی محسوب میشه؟!

2740
مگه پرمو بودن مکشلی داره؟ بستگی به هر فرد داره بنظرم. پسر من بوره و بدنش خیل یر مو نیست. در مورد آقا ...

موی ناحیه تناسلی ممکنه بخاطر بلوغ رودرس بچه باشه اخه