2733
2739

کسی بوده مث من 😭

۲۲بود مقدارش باید چیکار کنم؟دیابت وفشار ندارم 

باید استراحت مطلق کنم نمیتونم خیلی ترسیدم 

بارداریم برام معجزست برای کنجد تو دلم صلوات میدین سالم بیاد تو بغلم😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آب فراوون بخور به اظافه استراحت

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2731
نگران نباش چیزی نیست تحت نظر دکتر باشی واسه من همش کم بود واسه دوست همینقدر زیاد

دوستتون چیکار کرد استراحت کرد کامل؟به موقع زایمان کرد؟بچش چی سد؟من باید برم بیرون چندروز میترسم 

بازم اب؟زیاده اب کیسع

فکر کردم میگی چه جوری زیاد بکنم نه آب معمولی بخور یک مدت اگه تا حالا زیاد خوردی

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2740
دوستتون چیکار کرد استراحت کرد کامل؟به موقع زایمان کرد؟بچش چی سد؟من باید برم بیرون چندروز میترسم  ...

استراحت میکرد  تحت نظر دکتر بود

اره ب موقع زایمان کرد یعنی اینقدر دردش نگرفت ک اخر سزارین شد

میری بیرون احتیاط کن قعالیت زیاد نداشته باش

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
استراحت میکرد  تحت نظر دکتر بود اره ب موقع زایمان کرد یعنی اینقدر دردش نگرفت ک اخر سزارین شد ...

باید برم‌ چندبار بیرون مجبورم میمیرم از استرس😭

نه در اون حد. واسه خواهرم دکتر مولتی ویتامیناشو قطع کرد 

خواهرتون به موقع زایمان کرد؟

2706