2737
2734
دندونم به شدت درد می کنه می ترسم شیرم خشک بشه پنج شنبه برام دکتر نوبت زده الان چی کار کنم که دندون دردم آروم بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کم اگه داری میخک بذار رو دندونت یا یه ذره تلخون بجو ولی می ترسم با تلخون مزه شیرت عوض بشه لپه رو خیس کن بذار یه کم بپزه وقتی نیم پز شد بکوبش بمال روی دندونات یا با آب خودش رقیقش کن قرقره کن
2742
عزیزم اگر خیلی درد داره بین انگشت شست وانگشت بقلیش(اسمش یادم نیست:-)) که حالت عدد 7 داره یه تیکه یخ بزار موقتا دردش میوفته.نخندین به این میگن یه دستی زدن به بدن !!!!!!
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2738

خانمی سریعا باید بری دکتر

حالا امشبه رو برو یه آمپول دگزا بزن!

شاید مشکل عصب داری

منم یک هفته پیش دردی کشیدم که بی اختیار گریه میکردم..ازدرد شدید

من عصب دندون شماره پنجم مشکل پیداکرده بود وعفونی شده بود

هرچی مسکن میخوردم اثرنداشت

تافرداش رفتم دندون پزشکی بعد یه عصب کشی..دندونم عالی شد..

دردی ندارم خداروشکر

حتما توهم برو دکتر..شاید مشکلت راه حلش خیلی اسون ترباشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوسته عزیز..اگه دوست داری قالبی با عکس نی نیت داشته باشی یا رو عکساش کار بشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=99236&PageNumber=1
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....
یه مقدار آب نمک قرقره کن آرومتر می شه. می تونی یک کم نمک خشک هم روی دندونت بزاری البته مزش خوب نیست. میخک هم اگه از عطاری بگیری و روی دندون بزاری بی حسش می کنه ولی مثل زهر تلخه.
احتمالاً آبسه کرده و عفونت داره زودتر برو دکتر برات آنتی بیوتیک بنویسن، دندانپزشک که زیاده...
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز