2733
2739
سلام
اگه کسی از شما نی نیش رو تو هفته های اول از دست داده می شه بگید بعدش چی کار کردید

آزمایش خاصی برای بارداری بعدی انجام دادید؟ یا اینکه شوشو آزمایش داد؟ یا ژنتیک دادید؟ یا همینوطری اقدام کردید و الان باردارید

و اگه کسی یه بار این اتفاق براش افتاده و الان بارداره می شه بگی چند وقت باردار شدی؟

تو رو خدا فقط نخونید اگه براتون اتفاق افتاده کمک کنید.
سلام
من توی هفته 6 از دست دادم و خدا را شکر بعد از سه ماه جلوگیری باردار شدم الان هفته 29 هستم اشتباهی که کردم دکتر برام آز نوشته بود چون انجام ندادم الان باید روزی یک آمپول بزنم ولی وقتی پسرم دنیا بیاد به امید خدا همه سختی این دوران یادم میره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رها جان هر وقت خواستی انجام بدی نزدیکی رو بزار کنار و بعداز پری انجام بده ................حالا سوال اینجاست که مشکله سقط چی بوده عزیزم .اگه خارج از رحم بوده حتما باید عکس رنگی بگیری ..از عکس رنگی هم نترس دردش درسته که خیلی زیاده ولی به خاطره یه جقله بایستی تحمل کنی .................
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
2731
حتما هم برو پیش یه جراح خوب و با تجربه ...این ماماها فقط الکی قرص و دارو میدن و ادعاشون .........
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
بعدش همسری از اسپرم داد و منم از هورمون ها اما بنظر من ضروری نبود
بعد از 6 ماه دوباره اقدام کردیم و باردار شدم الان هم دخترم 5 ماهشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
من هفته 13 نی نیم رفت یعنی قلبش تشکیل نشده بود و با استفاده شیاف سقط شد
نی نیت چرا رفت؟
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
وای خیلی خوشحال شدم که همتون دوباره مامان شدید

وفا جون و مامان ریحانه جون بدون دلیل خود به خود سقط شد (دکتر گفت بعضی مواقع جهش های کروموزومی بوجوود میاد)

پس من فقط تیروئید آزمایش می دم چون بقیه چیزها رو قبلا انجام داده بودم، و می خوام از آخرای مرداد ماه اقدام کنم

دعا کنید بدون مشکل مامان بشم
2738