2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خانمی از دندوناشه تا مدتی همینطوریه سرش داغه یا بدنش هم داغه؟اگه بیشتر سرش داغه طبیعیه از دندوناش کلا من هر موقع تبش با لا می رفت بهش قطره استامینفون می دادم از دکترش پرسیدم این را بهم گفت-تب خطرناکه نزار بالا بره اما چیز مهمی نیست از دندوناش احتمال زیاد
وای منم چهارشنبه پسرم از صبح بدنش داغ بود و ظهر بیشتر شد و شب که دیگه کاملا تب کرد و چهار ساعت یک بار بهش استامینوفن شیاف کردم. پنج شنبه صیح بردمش دکتر گفت گوش و حلقش عفونی شد و دارم شربت فارمانتین هر دوازده ساعت یک بار بهش میدم.

تو هم ببرش دکتر نکنه عفونی باشه عزیزم

خیلی به دندون ربطی نداره اینهمه تب.

حتما ببر گوش و حلقش رو دکتر ببینه عزیزم

ایشالله که چیزی نیست
معمولا تب دندون تا 38 میاد بالا... (این گفته دکتر دخترم بود) اما دختر من برای در آوردن دندون هاش تبش تا 38.8 هم رسید که با شیاف فقط پایین اومد و بعد از تب هم تمام بدنش دونه های ریز زد ...
برای اطمینان با یه دکتر مشورت کن بد نیست...
دختر من هم چهارشنبه بدجور تب کرد تا صبح بیدار بودم 38.5 درجه تب داشت نصفه شب بردیم مفید

بهش دارو دارد و گفت احتمالا سرما خوردگیه
اما تبش بند نیومد پنج شنبه هم بردم میللاد گفت ته گلوش دونه های قرمز زده براش چند تا دارو نوشت و یک سوم آمپول دگزامتازون زد دیگه تب نکرد و خوب شد. فکر کنم مریضی اومده
2706