2733
2739
عنوان

نفخ زیاد نوزادو پرخوری وگریه

95 بازدید | 16 پست

خانوما توروخدا یکی راهکاری بده ..پسرم از نفخ زیاد گریه میکنه و دلش میخواد فقط بخوره دو ماهشه ...انواع قطره هم امتحان کردم جواب نمیده ..از دستش جایی نمیتونم برم چون سریع گریه میوفته حتما باید سینه بزارم دهنش ساکت شه کسی تجربه ای داره بگه

پسر من

هر شب میبردم ماشین سواری چون نفخ رو خوب میکنه 

قطره نفخم میدادم بهش

شاید شیرت کمه از گرسنگی گریه میکنه

من روزی دو وعده شیر خشکم میدادم خیلی پرخور بود

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=105371357]پسر من هر شب میبردم ماشین سواری چون نفخ رو خوب میکنه  قطره نفخمچطور بفهمم شیرم کمه یا نه...اخه هروقت زیاد میخوره بالا میاره ..وزنش هم خوب بالا رفته

2731

ھر شیش ساعت یھ قاشق چای خوری بدھ ۔ کولیف ھم خوبھ ھر شیش ساعت دوازدھ قطرھ

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
[QUOTE=105371357]پسر من هر شب میبردم ماشین سواری چون نفخ رو خوب میکنه  قطره نفخمچطور بفهمم شیرم ...

بالا اوردن بخاطر زیاد خوردن نیست رفلاکس داره

شربت رانیتیدین بده بهش

سینه همیشه پر شیر نیست که . وقتایی که دیدی گریه میکنه و سینه ات خالیه شیر خشک بده ۶۰سی سی

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2740
گریپ میکسچر دارم میدم فقط نمیدونم روزی چقد بدم ؟ کولیف چیه 

گریپ میکسچیر اصلاااا نده زیر ۶ماه قدغنه

قطره کولیف من میدادم خوب بود

بالا اوردن بخاطر زیاد خوردن نیست رفلاکس داره شربت رانیتیدین بده بهش سینه همیشه پر شیر نیست که . وق ...

چه شیر خشکی بدم؟؟ قبلا نان میدادم یهو یوبس شد هر سه روز شکمش کار میکنه شبیه اسهال و بدون ذرات ..

عزیزم احتمالا پسرا رفلاکس داره 

توی گوگل علایمشو بخون

پسر منم همین بود الان پرخوری میکنه چون به خاطر رفلاکس معده اش میسوزه و مدام میخوره تا سوزش کمتر بشه ولی نباید بزاری پرخوری کنه چون همین بیشتر باعث رفلاکس میشه وقتی حس کردی سیر شده سعی کن بهش پستونک بدی

اگه رفلاکس کنترل نشه تو 4 ماهگی سینه تو نمیگیره

ببرش دکتر ولی خودتم باید پرهیز غذایی داشته باشی

توی رفلاکس شربت رانیتیدین بیشتر کمکت میکنه تا گریپ میکسچر چون عرق نعنا داره سوزش رو بیشتر میکنه

البته حتما ببرش دکتر

از خواب برگشتم به تنهایی💔
واقعا ؟؟ زیاد نیس؟؟؟ خوب هس؟

ن دکتر بھ من گفت اینجوری بدم ۔ البتھ یکیشو بدھ اگھ جواب نداد اون یکیو بدھ

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
عزیزم احتمالا پسرا رفلاکس داره  توی گوگل علایمشو بخون پسر منم همین بود الان پرخوری میکنه چون ...

چطور بفهمم رفلاکس داره یا نه؟ شربت رانیتیدین هم دارم میدم ...دیگه نمیدونم چیکارش کنم

2706