2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه.من کرم گرفتم همش ی ماه نیس عروسی کردم پشیمونم 

من مبل کلاسیکم کرم هست با 2 تا بچه چن ساله دارمش خوبه ک ببینم عکس داری ازش؟

فقط غروب جمعه نیست که دلگیر است دلت که گیر کسی باشد همیشه میگیرد
2731
من مبل کلاسیکم کرم هست با 2 تا بچه چن ساله دارمش خوبه ک ببینم عکس داری ازش؟

با بچه کوچیک بهتره مبل پارچه ی نانو بگیری ک اذیتم نشی برای لکه. من ک میخوام نانو بگیرم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
از سمت راست سومین تناژرنگ فکر کنم فیلی میگن بهش قشنگه

شتری میشه تقریبا 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2740
از سمت راست سومین تناژرنگ فکر کنم فیلی میگن بهش قشنگه

مدل مبل رو گذاشتم ولی رنگ فیلی اره خوشگله من طوسی تیره از پایین دومی منظورمه 

با بچه کوچیک بهتره مبل پارچه ی نانو بگیری ک اذیتم نشی برای لکه. من ک میخوام نانو بگیرم 

راستش مبل راحتی رو برای ویلا میخام همیشه نیستیم اونجا ولی رنگشو طوسی تیره و زرد ک تو کالیته هست 

بنظرم اون ابیه پر رنگ قشنگه پارچش بدی برات درست کنن با یه مدل خوب عالی میشه

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
راستش مبل راحتی رو برای ویلا میخام همیشه نیستیم اونجا ولی رنگشو طوسی تیره و زرد ک تو کالیته هست  ...

قشنگ میشه طوسیش تنها تیره اس. زرد بگیری خوب میشه.با کوسن افتابگردونی 

2706