2737
2734
سلام حدود یک هفته میشه تکرر ادرار شدید دارم خیلی معذرت میخوام هنوز خودمو نشستم حس میکنم دستشویی دارم اصلا انگار مثانم نمیتونه ادرار رو تو خودش نگه داره زندگیم مختل شده همش تو دستشویی ام دکتر رفتم برام آزمایش و سونوگرافی داده سونو داده سونو چند روز دیگگه بهم وقت داده دارم دیونه میشم با دوتا بچه هیچ کاری نمیتونم بکنم همش ببخشید توی دستویی ام کسی این جور بوده چکار کردید ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان تو یه تایپیک دیگه بودم. همه به اون خانم توصیه کردن تمرینات کیگل رو انجام بده. تایپیکشو پیدا کن مطالب خوبی توشه
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
2738
منم فکر کنم عفونت ادرای داری نگران نباش زود برطرف میشه مایعات زیاد بخور.خوب خودتو بعد از دستشویی خشک کن.یه صابون هست به اسم t.c.c من هروقت احساس عفونت کنم روزی چند بار خودمو با این صابون می شورم. دکترم بهم داده بود من هم از اون به بعد همیشه این صابون رو تو خونه دار م
عزیزم احتمالا یا عفونت مجاری ادراری داری یا استرس یا اینکه اعصابت داغونه
آخه یه بار این بلا سرم اومد رفتم دکتر بهم چند تا قرص داد و گفت اگه بهتر نشدی احتمالا عفونت اداری داری و باید آزمایش بدی
خدایا! همه از تو میخواهند "بدهی"
اما من از تو میخواهم " بگیری" ، خستگی، دلتنگی و غصه ها را ، از لحظه لحظه روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم ...... آمین
اگه میخوای اسم قرصا رو واست میذارم
البته بهم گفت مایعات مخصوصا آب زیاد بخور
خدایا! همه از تو میخواهند "بدهی"
اما من از تو میخواهم " بگیری" ، خستگی، دلتنگی و غصه ها را ، از لحظه لحظه روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم ...... آمین
2706