2737
2734
عنوان

موهام خیلی می ریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 81286 بازدید | 45 پست
سلام ملینا جان
من هم ریزش مو دارم. الان یک ماه دارم اکوفن می خورم. احساس می کنم ریزش موهام خیلی کمتر شده. داروخانه هم بهم یک شامپو ضد ریزش به نام اریکه معرفی کرد به همراه لوسیونن که لوسیون رو روزی دوبار هر بار 3 پاف می زنم. به نظرم خیلی کمتر موهام می ریزه.
سلام درسا جون
خوبه که بعد از یه ماه بازم اینجا اومدی

ماینوکسدیل نمی زنی ؟
من آخرش نفهمیدم ماینوکسدیل چجوری باعث بهبود ریزش مو می شه . از یه طرف گفتن در موارد ریزش موی ارثی و هورمونی موثره از یه طرف می گن باعث اتساع عروق خونی کف سر می شه و جریان خون به پیاز مو رو بهبود می ده
به نظرم ماینوکسدیل هم خوب باشه استفاده کن.
منم می خوام اکوفن بخرم
اگه بودجه داشتم حتما شونه لیزری می خریدن نزدیک نیم ملیونه و تاییدیه اف دی آ داره
البته ارزونتراشم هست اما فکر نکنم تاییدیه داشته باشه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان دو هفته هست که روزی یه دونه اکوفن هم می خورم
تازه از دیروز حس می کنم ریزش موهام بازم کمتر شده !
کسی می دونه تونیک ماینوکسدیل رو چه وقت باید استفاده کرد ؟
منظورم اینه که فقط اگه ریزش مو هورمونی باشه باید زد ؟ یا در غیر هورمونی هم می شه استفاده کرد ؟
به نظرتون اگه ریزش مو در اثر مصرف اکوفن کم بشه نشون دهنده این هست که بدن کمبود مواد غذایی داشته و علت ریزش مو فقر غذایی بوده ؟ یا نه ربطی نداره؟
2731
امروز جلوی موهامو با دقت نگاه کردم دیدم کلی موهای کوتاه کوتاه در اومده تا حالا فکر می کردم فقط ریزشش قطع شده و دیگه جدید در نیومده اما امروز متوجه شده موهای زیادی توی این دو ماهه در اومده !
ملینا جون منم مث تو شدم موهامو بد دکلره کرده بودم اول کلی ریزش پیدا کرد بعدش هم مثل سیم ظرفشوئی شکننده شد همه شامپو ها رو خریدم از الپسین و کلوران تا شامپو های 180 هزار تومنی اما هیچ کدوم اثر نکرد دیگه داشتم پوست سرمو می دیدم ، رفتم پیش دکتر متخصص بهم یه بسته معرفی کرد که هم توش شامپو داره هم تونیک میگفت شامپو به تنهائب اثر نداره باید با تونیک باشه خیلی ازش راضیم البته تا ماه اول فقط ریزششو کم کرد اما از ماه دوم موهام برگشت پرپشت شد خیلی موهامو خوش حالت کرده قیمتشم خوبه نوزده تومنه خدا می دونه چقدر پول شامپو های گرونو دادم خیلی خوب بود امیدوارم کمکت کنه
2738
چه خوب شراره جون
منم می خوام از حالا به بعد همش ضد ریزش بزنم البته الان ریزشم قطع شده و حتی کلی موی کوتاه کوتاه در اومده ولی می خوام دیگه همیشه شامپو ضد ریزش بزنم . هر بار یه مارک . آلپسین . کلران . سریتا و اینی که معرفی کردیم می خرم حتما
درسته شراره خانوم من هم دارم ازش مصرف میکنم خیلی خوبه نیکی خانم اسمش لافارر بزار انگلیسیشو براتون بنویسم la farrerr
البته بگم سخت پیدا میشه ها من فقط تو داروخانه های معروف دیدمش دم خونه ما تو جردن هم داروخانه جردن داره
2706