2733
2734

سلام  بچه ها اینجا کسی هست که احتمالاً جزوه های کنکور فوق یا دکتری مدیریت رو داشته باشه؟ مثلا جزوه های مدریان شریف رو که دیگه نخواد؟ من خریدار هستم. اطلاع بدین لطفا

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.

ای وای من همه را دادم به کتابخونه

ولی عزیزم برای هر عنوان یه انتشاراتی خوبه مثلا تحقیق در عملیات رو از عارفه فدوی یا عادل آذر بخون

تیوری ها اول رفرنس بعد مدرسان شریعف بعد مهرداد پرچ

مدیریت مالی از رضا مناجاتی

بازاریابی کتاب سه استاد 

ریاضی و آمار کتاب های پارسه 

و ......

اگر هم در حد مدیریت صنایع سیستم میخوای اون قضیه اش فرق داره

ای وای من همه را دادم به کتابخونه ولی عزیزم برای هر عنوان یه انتشاراتی خوبه مثلا تحقیق در عملیات ...

ممنون عزیزم نه من مدیریت دولتی یا کارآفرینی میخوام. کتابخونه جزوه های مدرسان شریف رو داره؟

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اغلب دارن مدرسان شریف فقط تئوری هاش خوبه  خیلی ریز گفته

درس های دیگه غیر از تئوری چی هست؟ آخه من بین رشته ای هستم یعنی کارشناسی و ارشدم رشته فنی بودم. لطف میکنی اگر راهنماییم کنی

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
ای وای من همه را دادم به کتابخونه ولی عزیزم برای هر عنوان یه انتشاراتی خوبه مثلا تحقیق در عملیات ...

اون رفرنس که گفتی منظورت چی هست؟ ببین من تا اسفند به نظرت میتونم برای کنکور آماده بشم؟

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
درس های دیگه غیر از تئوری چی هست؟ آخه من بین رشته ای هستم یعنی کارشناسی و ارشدم رشته فنی بودم. لطف م ...

من خودمم شرایط شما را داشتم 

کارشناسیم فنی بود

الان دقیق منابع رو نمیدونم من سال 92 ارشد دادم

سعی کن منابع خوب انتخاب کنی بعضی از منابع خییییلی گمراه کنندس

اون رفرنس که گفتی منظورت چی هست؟ ببین من تا اسفند به نظرت میتونم برای کنکور آماده بشم؟

منظورم کتاب های اصلی

مثلا تیوری ها خودش چند تا کتاب اصلی داره 

مثل منابع انسانی دکتر سعادت

سازمانهای مدیریت و رفتار سازمانی از دکتر علی رضاییان

دوست داشتی تو خصوصی پیام بده شماره تلفن بدم زنگ بزن

2740

ازمون بعد از عید هستش

از الان بخونی حتماااا موفقی چون قبلا رشته ات فنی بوده الان این کتابها برات خیلی راحت اند

ازمون بعد از عید هستش از الان بخونی حتماااا موفقی چون قبلا رشته ات فنی بوده الان این کتابها برات خی ...

خیلی لطف کردی عزیزم. الان تو ارشد خوندی؟ دکترا چی اقدام کردی؟

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
2706