موضوع بحث

خوردن ترشی زیاد در دوران بارداری رو جنین تاثیر بد نداره ؟

1395/07/15 12:09 39
موضوع بحث: خوردن ترشی زیاد در دوران بارداری رو جنین تاثیر بد نداره ؟
من الان تو ماه 4 هستم و به خاطر ویارم خیلی ترشی دلم می خواد ،سیب ترش ،گوجه سبز ،لواشک ،کشک ،قره ،غوره ،آبغوره ،از این چیزا خیلی می خورم که البته با اینا نمک هم خیلی می چسبه ......یعنی خوب نیست ؟
خیلی نگرانم برا جنین بد باشه
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
فکر نمیکنم بد باشه اگه فشارتو نندازه.تازه میوه که خوب هم هست.کشکم که عالی
ندا جون نی نی جنسیتش چیه که شما ویار ترشی داری؟
خدای مهربون دامن همه دوستان منتظرمون رو سبز کن مخصوصا لاله و سیسمونی و کیمیا و لیمان و بقیه دوستان منتظر تاپیک خانوم های بالا ی30 سال
نه فقط ترشیجات و همون آبغوره رو زیاد نخور. من رب انار می خوردم. هی یادش بخیر. نمک هم که اصلا خوب نیست
فکر کنم دختره مگه نه؟
من فکر کنم پسره
خدای مهربون دامن همه دوستان منتظرمون رو سبز کن مخصوصا لاله و سیسمونی و کیمیا و لیمان و بقیه دوستان منتظر تاپیک خانوم های بالا ی30 سال
ندا جان نمک به هیچ وجه نخور. ماههای آخر بدنت ورم می کنه. نمک اصلاً خوب نیست. چیز ترش موردی نداره ولی با نمک اصلاً
نه هنوز معلوم نیست چیه
ولی همه می گن پسره
یعنی الان هم که ماه 4 هستم نمک نخورم
از الان برا بعد تاثیر داره ؟!
انشالله که سلامت باشه مراقب مصرف نمک باش عزیزم
ترشی توی سرکه نمی خورم ولی سیب ترش و قره خیلی ......
ندا جان عزیزم دکترها می گن از قبل از بارداری مصرف نمکتون رو کم کنید. جاری من ماه اول بارداریش که اطلاعی از بارداریش نداشته نمک زیاد مصرف کرد. ماه آخر کم مونده بود از ورم زیاد بدنش بترکه. چه برسه به ماه 4. تو دیگه از این به بعد نمک مصرف نکن. چون فکر کنم سهمیه 9 ماهت رو مصرف کرده باشی.
حدیث جون اونوقت نی نیت چی بود
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

خدایا شکرت برای همه چی
ندا منم مثل شما هستم هفته 12 هستم
1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدایا شکرت برای همه چی
انقدر از ترشی حرف زدید که دهن من آب افتاد
شنیدم ترشی رو اخلاق بچه تاثیر می ذاره و بچه بد اخلاق می شه ،درسته ؟
فقط نمک نخور بقیه اش حله...........................نوش جونه خودت و نی نیت.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

ماه و ستاره جون. پسره ولی خوب به این چیزا که نیست
یه سلامتی حدیث جون منم ترشیجات مثل آلبالو و لیموترش و غوره و ... از اینا زیاد دوست دارم و میخورم مثل ندا جون با نمک
درسته نی نی هر چی باشه قدمش رو چشمه و ایشاله سالم باشه ولی چون من خودم داداش نداشتم یکم ته دلم دوست دارم نی نیم پسر باشه
1
5
10
15
20
25
30
35
40

خدایا شکرت برای همه چی
منم ترشی زیاد میخوردم . نی نی م پسره . فقط نمک نخور چون ورم میکنی اون وقل پر از ترک میشی
ارسال پاسخ و نظر شما