2737
2734
بچه ها من قراره داستان کودک بنویسم دنبال ایده و ماجراهای بچه گانه میگردم خوشحال میشم بیاین و جالبترین کارای بچه هاتونو تعریف کنید بچه های زیر ١٠ سال
:)
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
همینطور میتونین از خاطرات دوران کودکیتون تعریف کنید استقبال میشه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عجب متاسفم اقای مانی سعی کنید تو کارای بچه بیشتر همکاری کنید که مامانش وقتش ازادتر بشه و به هم نزدیکتر بشید همه میگن این دوره گذراس و دوباره همه چی خوب میشه

قدر نی نی رو هم بدونید خیلی ها در به در دنبال یه نی نی ان ونمیشه

2740
بسختی قابل تحمله . چون همسرم به هیچ وجه حاضر نیست با یه مشاور مشورت کنیم . متاسفانه تمام علائم افسردگی بعد از زایمان رو داره .......

ما خودمون 3 سال دنبالش بودیم خانم مارال ......
و خدایی که در قلب انسانهاست ............
پسر من 2 سالشه
هر وقت شوشو میشنه کنارم میاد وسط ما میشینه
امروز بعد صبحانه حواسم به موبایل بود یکدفعه دیدم همه کره ها را به 2تا پاهاش از ران تا مچ مالیده
چند هفته پیش عینکم شکست ودستش را زیر مبل قایم کرده بود
یکبار هم داروهاش را قایم کرده بود
والبته چندین بار لب تاب از رو میز پرت کرده پایین
فعلا همینا یادم اومد خیلی کارا میکنه
http:/www.aryacenter.persianblog.ir
فروش ویژه لباس کودک وکیف زنانه
اگه دارو برای بچه ضرر نداره باید داروی ضد افسردگی استفاده کنه تحت نظر پزشک

مارال 2 من نی نی م 10 ماه و نیم شه اما خیلی شیرین کاری کرده یا شاید هم به نظر من شیرین میاد
دو نمونه اش:

(وبلاگش برات نقل میکنم)
اول این که اویل هفته ی گذشته(اواخر 9 ماهگی) یه روز صبح در حالی که داشتی منو نوازش میکردی بیدار شدم و دیدم ای وای مثل آسیابان ها شدی. منم زودی بلد شدم و دیدم بله!! قوطی شیرخشکت را وا کردی و ریختی زمین و حسابی زمین را شیرخشکی کردی و کلی هم با دستات روش اسکی کردی. تازه سر و صورتت هم پر بود..

دیروز صبح که دیگه بامزه تر از همه ی اینا بود. ساعت 4:30 صبح چشم وا کردم و دیدم نیستی. صدات هم کردم و خبری ت نشد. و من اومدم سروقتت. دیدم بله سر سبد لباسات نشستی و داری لباسات را اینور و اونور میکنی. تازه همزمان حواست به ساک خودت و زیپ خرسی نیمه باز ش هم بودو جورابات را هم پخش و پلا کرده بودی. اصلا هم حواست به من نبود. نشون به این نشون که تا نزدیک 5:30 هم بیدار بودی و سرگرم بریز و بپاش. ماشاالله به تو نازنین دختر که روز شیطونی میکنی کم ته از خوب شبت هم میزنی تا شیطنت کنی. هزار ماشاالله
فقط خدا