2737
2739
سلام دوستان. میخوام ببینم به جز پولیکه اول سال میگیرن بازم برای جشن ها و مراسم و هدیه ها ازتون پول میگیرن؟ بعضی مدرسه ها فقط همون پول رو میگیرن ولی امروز مدرسه پسرم بهم گفتن علاوه بر اون پول که احتمالا حدود یک میلیون هست باید برای جشن ها و مراسم و هدیه ها پول جدا بپردازیم. در حالیکه دوستم بابت هدیه و جشن هیچی پرداخت نکرده طی یکسال.
مونا جان از مدرسه بچه ات راضی هستی ؟پسرت از معلمش راضی هست من وهمسرم سر انتخاب مدرسه دولتی یا غیرانتفاعی بحث داریم
چیزی که سرنوشت انسان را میسازد استعدادهایش نیست انتخابهایش هست.
هییت امنایی منظورته ،دولتی هم خورد خورد گرفت از ما پارسال١٥٠کمک به مدرسه بقیه خرجا هم حدود ١٠٠در اومد (بیمه و کتاب و جشن اول سال و اخر سال البته موزیک و فیلمبرداری داشتن و پذیرایی)
اندکی صبررر سحر نزدیک است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدرسه دخترم هیئت امنایی هستش غیر از شهریه معمولا حدود 100 تومن هم هر کی میده به نماینده کلاس برای خرجای احتمالی .. جایزه یا کپی اضافه و....
تا هستی من ز هستی اوست تا هستم و هست دارمش دوست
2728
ممنون دوستان. نه هیئت امنایی نیست . کاملا دولتیه......امسال میره پیش دبستانی. میگن پارسال شهریه هفتصد بوده که امسال بیست تا سی درصد افزایش قیمت داره. ولی من حس کردم مدیرش پولکیه. چون میگفت برای مراسم , جشن ها , هدیه باید پول جدا بدید. حتی میگفت تزئین کلاس رو باید مادرا انجام بدن.
ممنون دوستان. نه هیئت امنایی نیست . کاملا دولتیه......امسال میره پیش دبستانی. میگن پارسال شهریه هفتصد بوده که امسال بیست تا سی درصد افزایش قیمت داره. ولی من حس کردم مدیرش پولکیه. چون میگفت برای مراسم , جشن ها , هدیه باید پول جدا بدید. حتی میگفت تزئین کلاس رو باید مادرا انجام بدن.
2740