2737
2734
عنوان

بهترین دکتر زنان و زایمان و بهترین سونو گرافی در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 117549 بازدید | 123 پست
سلام دوستان کسی از شما با خانوم دکتر منیر عشوری زایمان داشته؟ تو بیمارستان خاتم؟ کارشون چطوره؟ همینطور اگه کسی از شما تو بیمارستان پاسارگاد به تازگی زایمان داشته لطفا در مورد وضعیت بهداشتی و سرویس دهی بیمارستان توضیح بدید و اینکه دکترتون کی بوده؟ ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان به هیچ وجه پیش دکتر شیرین نیرومنش نرید، واقعا آدم بی مسئولیتی هست، خواهرم رو نزدیک بود به کشتن بده، کار اورژانسی انجام نمیده و اصلا تخصص لازم رو نداره، فقط تبلیغات الکی داره، اگه جون خودتون و فرزندتون براتون مهمه اصلا پیش این آدم نرید.
2728

ملودیا جان که سمنان هستی...

منم سمنان رندگی می کنم و پیش دکتر کیکاووسی میرم ...من دوجلسه پیششون رفتم ..خوب بودن

ولی تعریفشونو زیاد شنیدم ...ایشالا که زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

اینم‌شمارشون: 

02122602861

سمنان دکتراش خوب نیستن حتما بیا تهران.

2740

سلام

من 3 سال بود که ازدواج کرده بودم و بچه دار نمی شدم

خیلی استرس و نگرانی داشتم

به یه دکتر خوب مراجعه کردم 

و خیلی تو پروسه بچه داری کمکم کرد و الان من حامله هستم و بچه ام پسره 

خانم دکتر بهناز عطار شاکری به نظر من بهترین متخص زنان وزایمان 

من ایشون به چندتا از دوستام هم معرفی کردم 

خیلی سرشون شلوغ ولی با مهربونی پذیرای همه هستند و خیلی تو هزینه با بیمار و مراجعه کننده اش کنار میاد 

خدا حفظشون کنه

خدا امثال اینجور دکتر ها رو زیاد کنه

من آدرس و شماره مطبش میزارم که هر کی قصد بارداری یا مشکل زنانه داره بهشون مراجعه کنه

چون کارشون واقعا عالیه

• میدان ونک - خیابان ملاصدرا - روبروی بیمارستان بقیه الله - پلاک 193 - واحد 7
  • 02188030310
  • 02188032396

دكتر من، خانم دکتر فاطمه نعمت اللهی دكتر خیلی خیلی خوبيه، خودشون تو مطب سونو مى كنن و  این بهترین کار هست و به همه بیماران پیشنهاد میکنم حتما نزد ایشون بروند 🍃🌺🌹🍃

سونو کردنشون عااالییییه. شک نکنید و پیشنهاد میکنم حتما برید پیششون. مطبشون در تقاطع مطهری و سهروردی هست. شماره مطبشون: 88430922 است.

من حاملگی خارج از رحم داشتم، دکترهای مختلفی رو امتحان کردم،ولی مشکلم این بود که دکتر سونوگرافی جدا سونو می کرد و دکتر زنان هم می‌گفت بعضی چیزها رو ننوشته، به همین دلیل گشتم و یه دکتر پیدا کردم از اینترنت که رفتم پیشش و خیلی راضی بودم و اینکه فقط با استفاده از سونوی شکمی مشکل من رو تشخیص داد،جاهای دیگه همش سونوی واژینال میکردن با قیمتهای بالا

خیلی دکتر با حوصله و خوش اخلاق و خوش برخوردی هستن

من که خیلی راضی ام ازشون، و اینکه سایت مخصوص به بیماران دارن که میشه از راه دور ازشون سوال پرسید.

خانم دکتر فاطمه نعمت‌الهی

تقاطع مطهری،سهرودی،88430922

سلام به همگی،بچه ها من قصد بارداری دارم میشه یکم راهنماییم کنید قبلش چکار باید انجام بدم؟

سلام دوست عزیز. من خانم دکتر فاطمه نعمت اللهی عزیز را معرفی میکنم. خیلی خیلی دکتر خوبی هستند. مطمئن باشید حتما جواب میگیرید به امید خدا. سرشون خیلی شلوغه و خانم دکتر خیلی مهربونند و با صبر و حوصله فراوان بیمارانشون را ویزیت میکنند و خوش برخوردن.مطبشون دستگاه سونوگرافی دارند و خودشون سونو میکنند که این بهترین کار هست و دیگر مجبور نیستید وقتتون را تلف کنید برید جای دیگر برای سونوگرافی.

آدرسشون:تقاطع مطهری و سهروردی. ضلع شمال شرقی. پلاک 273. پلاک 1. جنب داروخانه دکتر زهرایی.

شماره مطب: 88430922  

بچه ها من دوبار اقدام کردم باردار شم اما هر دوبار موفق نشدم مادرشوهرم خیلی داره بهم فشار میاره برچسب اجاق کوری دارن بهم میچسبونن کسی دکتر زنان خوب میشناسه بتونم برم چکاپ ببینم مشکل از چیه دکتر خودم اصلااااا خوب نبود

بچه ها من دوبار اقدام کردم باردار شم اما هر دوبار موفق نشدم مادرشوهرم خیلی داره بهم فشار میاره برچسب ...

من تو اینسنااگرام کارای دکتر زارع پور و دیدم یکی از دوستام معرفی کرد پیج شود میخوایی برو پیشش یه سر https://www.instagram.com/doctorzarepour/

2706