2733
2734
عنوان

معرفی رمانهای قشنگی که خوندید....مخصوصا ایرانی هاش...

| مشاهده متن کامل بحث + 321494 بازدید | 67 پست
گستره محبت نسرین قدیری

شبهای تهران سیروس بهمن

6سال در میان زنهای وحشی آمازون منوچهر مطیعی

کنیز سفید منوچهردبیرمنش

راسپوتین منوچهر مطیعی

این کتابها که معرفی کردم بی نظیرن شروع به خوندن بکنی تا تمومش نکنی کتاب رو کنار نمیزاری
امـــــــــــــــــــــــــــروز را دریــــــــــــــــــــــــــاب......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ملی جون قلب قرمزی
خارجی قبلا فقط سینوه وپزشک مخصوص سلطان سلیم رو خوندم
تازگی هم شروع کردم به خوندن بلندی های بادگیر.....

عزیزم معرفی کن ....کم کم دارم مشتری رمانهای خارجی هم میشم...
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
2728
شب سراب. بامداد خمار . شبهای گراند هتل و گوهر یکدانه از مهناز سید جوادی خییییییییییلی قشنگن.
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
رمانهای خارجی بسیار زیبا: بلندیهای بادگیر از امیلی برونته. پرنده خارزار از کالین مکالو. دزیره.
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2740
چه تاپیک خوبیه..خوشم اومد ولی جالبه که بیشتر رمانهای ایرانی پیشنهادی رو من قبلا خوندم
ولی رمانهایی که رو زندگی من واقعا تاثیر گذار بودن دالان بهشت و سهم من هستند یک کتاب دیگه هم که زندگیم روتغییر داد(البته رمان نیست)این بود �:اختیار شما در دست کیست؟فوق العاده بود
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)
ایرانی : چشم هایش / بزرگ علوی........من او / امیرخانی........سمفونی مردگان / عباس معروفی.........سال بلوا /عباس معروفی........کافه پیانو / فرهاد جعفری.......... خارجی : بابا گوریو / بالزاک /مهدی سحابی........... تراژدی امریکایی / درایزر /سعید باستانی..........مرشد و مارگاریتا / بولگاکف /عباس میلانی........طبل حلبی/ گونترگراس/ سروش حبیبی.....دختری با گوشواره مروارید /تریسی شوالیه/ طاهره صدیقیان........ قصه عشق/ جبران خلیل جبران /مسیحا برزگر........ رمان و داستانهای کوتاه جومپا لاهیری محشره با ترجمه امیر مهدی حقیقت..........رمانهای ژوزه واسکونسلوس ترجمه قاسم صنعوی ......... تاریخی : مقبره ساکارا عالییییییییییییییییه اثر پولین گچ ...............کمبوجیه و دختر فرعون /گئورگ ابرس/ جواد سید اشرف
اگر به رمانهای تاریخی علاقه مند باشی

عشق و شمشیر (زندگی نادر شاه از چوپانی تا پادشاهی) ............................سیروس بهمن

کنیز ملکه مصر.........................ذبیح الله منصوری
امـــــــــــــــــــــــــــروز را دریــــــــــــــــــــــــــاب......
2706