2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که توی بارداریهم مصرف میکردم تا الانم که بچه هام 2.5هستن دارم استفاده میکنم
هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
2738
آره من سقط مکرریم.دکتر 3 ماه پیش بم داد و گفت تا وقتی باردار بشی بخور ولی من چون میترسم طول بکشه تا باردار شم میگم دیگه قطعش کنم کم کم.راستی شما پردنیزولون 5 میخورین یا 50؟ روزی چند تا؟ شنیدم باید کم کم قطع بشه وگرنه ضرر داره. آره؟
خداوندا نعمتت را به من هبه کن نه عاریت... آمین.
تبسم جون سر خود قطع نکن انشاالله به زودی باردار میشی به این که نمیگن طولانی مدت منظورشون چند ساله
من روزی نصفی پردنیزولون 5 میخورم که بهم گفته 15 روز دیگه بیا که بهت روزی یه دونه بدم بعد از 45 روز میرم اقدام تا ببینم کی باردار میشم تبسم جان همه ما در یک شرایط هستیم
ولی قطعش نکن ودعا کن که زودتر باردار بشی و چیزای تقویتی که باعث باردار شدن رو دارن رو استفاده کنی نه اینکه پردنیزولون رو قطع کنی
مچکرم از توضیحاتت سونیا جان. فقط چند تا سوال: تو چند وقته داری میخوریش؟ بهت گفته بعد از 45 روز که رفتی تو اقدام دیگه قرصو قطعش کنی؟ تو هم سقط مکرری؟چنتا؟
خداوندا نعمتت را به من هبه کن نه عاریت... آمین.
2706