موضوع بحث

کمک جوش زدن صورت نوزاد یک ماهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| 1394/04/09 | 17:24 31 بازدید
موضوع بحث: کمک جوش زدن صورت نوزاد یک ماهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صورت دخترم یک هفته است جوش زده
شما چنین تجربه ای داشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید چکار کنم دکترش گفت طبیعی خوب میشه ولی من نگرانم هر روز بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////
1390/03/24
|
12:45
یا فاطر و به حق فاطمه
سلام
دختر ما هم وقتی حدود همین یک ماهگی بود صورتش دونه زد
زیاد
به ما هم گفتن چیزی نیست
و واقعا هم چیزی نیود
تطتبق نوزاد با دنیای بیرون ه
اصلا نگران نباتشین
هیچ طوری نیست
مال ما دو نه ها تقریبا به رنگ سفید بود
1390/03/24
|
12:49
http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa
عزیزم صورتش رو بوس میکنید؟؟؟؟ اگه آره به خاطره بزاق دهنه پسز من هم اینجوری شد یه عطاری خیلی معروف به من گفت نشاسته رو یه کم با آب خیس کن مثل یه ماسک با پنبه بزن رو صورتش فقط مواظب باش تو دهنش نره چند روز این کارو بکنی خودت متوجه بهتر شدنش میشی
1390/03/24
|
12:50
ثنا ماههای اول وقتی خیلی گرمش و میشد و عرق میکرد جوش میزد
1390/03/24
|
12:51
دختر من بر اثر بوسیدن زیاد اینجوری شد. خیلیا میگن بر اثر بوسه نیست. ولی وقتی بوسیدنش ممنوع شد و دیگه نه خودم و نه شوهرم بوسش نکردیم. خوب شد.

گاهی طاقتمون نمیگیره مثلا کنار گوششو بو س میکنیم دوباره بعد از مدتی جوش میزنه

جالبه که من هlیشه طرف چپ و شوهرم طرف راستشو بوس میکنیم و قسمتی که شوهرم میبوسه به خاطر ته ریش همیشه جوشاش بیشتره
1390/03/24
|
13:02
یا رب، روا مدار که گدا معتبر شود !!!!!!
دختر من هم وقتی کسی بوسش میکرد اینطوری میشد.
1390/03/24
|
13:09
عزیزم، طبیعیه و چند تا علت داره:
1-زیاد بوسیدن نوزاد مخصوصا توسط آقایان
2-گرمی که مادر در دوران بارداری خورده داره از بدن نوزاد خارج میشه
3-گرمای هوا
برای اینکه زودتر خوب بشه بهش ترنجبین و یا شیر خشت بده ، پسر منم همین جوری بود.
1390/03/24
|
13:11
عزیزم طبیعیه . من نمی ذاشتم کسی پسرم رو ببوسه حتی خودم هم طاقت می اوردم و صورتش رو نمی بوسیدم . به مرور زمان خودش خوب میشه .
1390/03/24
|
13:19
کاملا طبیعیه.قدیمیا میگن بچه داره تپل میشه
من اطرافیانم بوس نمیکردن ولی خودم میبوسیدم.حس میکردم از بوس نیست.این جوشها برا نوزاد طبیعیه
1390/03/24
|
13:44
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
بهارجون صورت بچه من که هفته های اول جوش زد لپاش پر بود میگفتن به خاطر بوس,گرمی و .... بعد که بردم پیش دکتر پماد داد شب میزدم صبح خوب بود اون جوشا خیلی خارش داره شامپو و صابون بچتو دقت داشته باش که بدترش نکنه دکتر به من گفت اگزماست بچه اینجوری که میشه از درون داره آتیش میگیره خیلی مواظب خوراک خودت باش
1390/03/24
|
13:51
از پماد ماستلا مخصوص قرمزی صورت استفاده کن ........معجزه میکنه
1390/03/24
|
13:56
عشق 2 حالت داره ...عشق مادر به فرزند...، عشق خدا به بنده....... بقیه ش تاثیرات هورمونیه ..

Lilypie Third Birthday tickers
این جوش ها در اثر پس مانده هورمونهای های رحمی مادر در بدان کودک تا۳ ماهگی میمونه و سبب جوش میشه .اصلان نه دست بزن نه چیزی بهش بمال فقط میتونی کمی گاز ستریل خیس بهش بمالی خیلی آروم
1390/03/24
|
13:57
در واقع نوزاد داره خودش این مواد اضافه را از بدنش خارج میکنه
1390/03/24
|
13:58
بهتره هیچی استفاده نکنی نرماهه.تا چهلمش از بین میره
1390/03/24
|
15:39
بهار جون دختر من هم همینطوری بود دکترش گفت بخاطر گرمیه .... ما هم مرتب صورتش رو با عرق کاسنی و پنبه تمیز می کردیم تا بعد از دو الی سه هفته از بین رفتن .
فقط گلم نذار نی نیت رو بوس کنند چون این جوشها تشدید میشه ....
1390/03/25
|
10:00
پس منم همینطوری بود...نگران نباش خودش برطرف میشه....اگر تا 4 روز بر طرف نشد کرم مرطوب کننده موستل مخصوص صورت کودکان بزن...برای پسر من معجزه کرد
1390/03/25
|
10:06
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
سلام عزیزم.دختر من هم اینجوری بود.یک نوع حساسیت به نام اتوپیک است.بستگی به چیزهایی که شما می خوری دارد.چیزهای حساسیت زا مثل توت فرنگی.کیوی ماهی میگو Fastfood انبه ترشیجات نخور.البته خوب شدن جوش های زده شده مدتی طول می کشه.من اول از ماستلا استفاده کردم بعد کرم کالاندولا بتیس را دکتر داد.دکتر به من گفت به تناوب صورتش را چرب کن . اسم اتوپیک را که جستجو کنی مطالب در موردش پیدا می کنی.کتاب من و کودک من دکتر فیض هم در موردش نوشته.
1390/03/25
|
10:10
این حساسیته اصلاً هم طبیعی نیست دختر من هم همینجوری بود خواهرم هی میگفت بچه که میخواد تپل بشه صورتش جوش میزنه بعد فهمیدم این اگزماست و دختر من که فقط شیر خودم رو میخورد در اثر خوردن لبنیات توسط من دچار این مشکل شده بود. برای اطلاعات تکمیلی تر به این تاپیک مراجعه کنhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=57440
1390/03/25
|
11:09
صورت پسرم چند روز که جوشهای ریز قرمز زده کسی میدونه علتش چیه؟چیکار کنم خوب بشه؟
1391/12/29
|
13:10
گـــــاهی اوقات یــــاد بعضی ها

ناخودآگاه لبخنـــــدی روی لبانت مینشاند،

چقدر زیباست این لبخندهــــا

و چــــه دوست داشتنی اند این بعضی هــــا
رو بدن پسر 1ماهه من دونه چرکی زده سر دونه سفیده خیلی نگرانم چیکار کنم
1392/08/07
|
12:20
ارسال پاسخ و نظر شما