2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا نگران نینیهاتون به خاطر گرما نباشین بیشتر مواظب باشین سرما نخورن.دبی بیشتر سرده تا گرم.چون به هیچ عنوان نمیشه پیاده روی کرد.من زیاد دبی میرم.5 شنبه اومدم از دبی.حراجها فوقالعاده بود.کلی چیزای خوب برا نینی هاتون میتونین بخرین.حتما یه ژاکت نازک باهاتون باشه.با کالسکه و یه پتو نازک.
سلام.الی جون من هتل سیتی سیزن رو پیشنهاد میدم.هم جاش خوبه هم غذاش.هم تمیزه.هتل 4 ستاره است.اگه 5 ستاره میخوای تاج پالاس خیلی عالیه.تو پرواز برگشت یه خانمی با من بود که گفت هتل سمیرامیس بوده.من اون هتل رو نمیشناسم.ولی خانمه گفت هتل خوبی بوده.ولی 3 ستارس.روبروی تاج پالاسه.حالا هر کدوم که به بودجت میخوره برو.سیتی سیزن نزدیک سیتی سنتره میشه پیاده رفت.تاج پالاس و سمیرامیس هم نزدیک الغریر و ریف مال.البته پیاده 15 دقیقه راهه.اونجا وقتی حراج بشه همه جا حراجه.بیبی شاپ.گپ.اچ اند ام.زارا کیدز.مادرکیر همه حراج داشتن.یه مارکی هست به نام مکس لباساش ارزونه من بودم حراج 50% داشت نمیدونم تا کی هست.لباس بچه هاش خیلی خوبه.اونجا کرایه تاکسی خیلی گرون میشه.مثلا ابن بطوطه خیلی دوره.یا دبی مال.و امارات مال.یا حتما با تورتون برین.یا اگه خواستین بیشتر بمونین با مترو برین.زیر سیتی سنتر مترو داره با 5 درهم میتونین برین ابن بطوطه. ابن بطوطه بسیااااار دیدنیه.مکس اونجا هم خلوته هم همه چی داره.آخرش هم مکس هوم داره که لوازم خونه داره.امارات مال پیست اسکی داره که خیلی قشنگه.دبی مال و حتما برین.قیمتش از همه جا گرونتره.کلا مارکهای بهتری داره.اکواریومش خیلی خوبه.شبها ساعت 7.5(دقیق نمیدونم)رقص فواره ها داره که خیلی قشنگه.اگه به سیتی سنتر نزدیک باشین خیلی خوبه.چون هم میتونین از سیتی سنتر خوب خرید کنین.چون همه براندا اونجا هستن.هم یه سوپر داره بنام کارفور که چیزای خورده ریزه خوبی داره.وسایل تولد و شمع .جوراب و اسباب بازی . شکلات و ......ابته لباس و چیزای دیگم داره که سلیقه ایه.قیمتشم مناسبه.یه پاساژ دیگم هست به نام فستیوال سیتی.اونجا ایکیا داره که وسایل خونه داره.چیزای خوبی توش پیدا میشه اونجا رو هم برین.خیلی پاساژ های زیادی داره.ولی اگه با تور برین که 4 روز باشین همه رو نمیتونین ببینین.هر کدومشون اینقدر بزرگه که اگه از 10 صبح برین تا 10 شب درگیرین.مثلا امارات مال و دبی مال و ابن بطوطه.راستی تو یه مغازه هست تو امارات مال بنام سنتر پوینت از چندتا برند تشکیل شده اونجا قیمتاش خوبه.ساناز جون پرسیده بودین با 1 تومن چه قدر میتونین خرید کنین.ببین عزیزم بستگی داره چی بخری.اگه از زارا یا مارکس اند اسپنسر یه دامن بخری نزدیک 60 تومن باید بدی اگه از مکس بخری با 12 تومن.من نمیدونم شما چه جوری هستین و چه تیپی هستین.ولی اگه جیزای ارزون میخواین از مکس و اسپلاش. و کارفور خرید کنی بهتره.اگرم از مارکهای بهتر میخواین که قیمت مناسبتری داره از اچ اند ام.بی اچ اس. و اگه چیزای حسابی میخوای و قیمتشم مهم نیست از بقیه مارکهای معروف و غیر معروف اروپایی که بعضیهاشون خیلی چیزای جالبی دارن.حالا اگه وسیله خاصی میخوان بگین تا بگم از کجا بخرین.راستی در مورد لباس تولد.تو اکثر مارکها لباس تولد کفشدوزکی زنبوری سیندرلا و سفید برفی و همه حیوونا رو داره. تو بی اچ اس داشت.تو اسباب بازی فروشیا هم همشون دارن.حتما بخرین که اینجا خیلی بدبختی داره تهیه لباس تولد.اونجا کفش و کلاه . ..... همه چیشو دارن. باید بگین (.dressing up party) ایشالا که بهتون خوش بگذره بازم اگه سوالی داشتین بگین
2740
سلام
تورو خدا اگه بچه کوچیک دارین حتما کالسکه با خودتون ببرید چون توی مراکز خرید متوجه وقت نمی شید و مدت زیادی اونجا هستید. بچه ها خوابشون میبره و اگه کالسکه همراهتون نباشه مسافرت و خرید رو باید فراموش بکنید. من چون این اتفاق برام افتاده و هیچی از مسافرتم نفهمیدم . نه تفریح کردم و نه خرید. روز دوم گریم دراومده بود.
لطفا برای بچه هاتون غذا هم ببرید و یک ظرف شیشه ای در دار و هر روز غذا رو بدین رستوران هتل براتون گرم کنه و تا ظهر برای بچه تون غذا دارید. چون بچه ها نمی تونند خیلی فست فود بخورند . من اینکار رو کردم و بچه ام غذاش همیشه آماده بود. همه سوپری ها پلو و خورشت های هانی رو دارن غذاهاش خوبه.
بهتون خوش بگذره.

افتاب جون مرسی از جوابات گلم.
من چون یه دختر حرود دو ساله دارم لباس و کفش و اسباب بازی میخوام یه عالمه.
خودم هم کیف و کفش و صندل و بلوز و دامن و تاپ و .. ولی نه انچنان گرون. و نه هو زیاد معمولی. بدلیجات و لوازم آرایش میخوام ترجیحا اورآل.
شامپو و محصولات مراقبتی از مو هم میخوام. شلوار جین نیز.
مرسی گلم.
ساناز جون ببخشید تازه الان دیدم.در مورد لباس بچه با قیمت مناسب همون مکس وبیبی شاپ و پیشنهاد میدم.ولی اگه خاص تر خواستی از بی اچ اس و اچ اند ام بگیر.کفش خوشگل برا دخترت از مادرکیر بگیر حتما.من 5 جفت خریدم چون خیلی متفاوت بود به نظر من.اگه ابن بطوطه رفتی مکس یه قسمت داره که بدلیجات و گلسر و ..... داره از اونجا بخر.قیمتش خیلی خوبه.اکثر چیزایی که با مارک اچ اند ام و .... با قیمت بالا میفروشن تو مکس ابن بطوطه نصف اون قیمته.من کلی سرم کلاه رفت.شلوار جین من از نکست خریدم البته جز حراجش نبودوخیلی جدیده. بی اچ اس شلوار جیناش خوب بود. صندل یه برند هست به نام وینچی از اونجا بخر.آلدو کفشهاوکیفای خوبی داره ولی یکم گرونه.اگه با پرواز امارات.ماهان و ایران ایر میری که ترمینال 1 هست از فیری شاپ لوازم آرایش بخرولی اگه با کیش ایر و تابان و... این جور پروازا میری که ترمینال 2 هست.فیری شاپش افتضاحه.هیچی نداره.تو سیتی سنتر یه فروشگاه هست به نام دبنهامز اونجا لوازم آرایشی داره.همه مارکها رو هم داره.برا عطر هم فروشگاه صفورا خیلی خوبه.
سلام.من تجربه سفر توی تیرماه رو ندارم و با وجود اینگه بچه گرماهستم پیشنهاد نمیدم تیرماه رو..بالاخره یه جاهایی آدم مجبوره پیاده روی کنه..مگراینکه چپ و راست بیخودی پول تاکسی بدین که حداقلش 3000تومنه!!راجع به هتل هم بگم که سمیرامیس 2ستاره هست و دقیقا روبروی تاج پالاس(خودم مجردی اونجا بودم).خیلی بدرد خانواده نمیخوره چون امکانات چندانی نداره هرچند هزینه ش مناسبتره..بازهم سوالی بود درخدمتم
منم قرار بود تیر ماه برم اما پشیمون شدم و می خوام شهریور ماه برم

می خوام برای خودم و دخترم خرید کنم خیلی برام مارک خاص مهم نیست
اما یه لباس شب خوشگل می خوام
و یه کت دامن کوتاه خوشگل
یه سوال راجع به بلیط پرواز ماهان با امارات چقدر فرق قیمت دارن
هتل که لازم نداریم چون اونجا خونه داریم .
بعد می تونم این طرف فقط رفت رو بگیرم و برگشت رو از اونجا؟ چون بیشتر از یک هفته می خوام بمونم
سافاری با بچه 2 ساله میشه رفت؟
وایلد وادی چطور ؟
زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . .