2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648684 بازدید | 28493 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سینره رو استفاده کردم خیلی خوب نبود.
اما سریتا رو نه
الان داشتم ترکیباتشو میخوندم.به نظرم قوی تر سینره هستش
اصن فرقی نکرد براتو؟؟
من به این باور دارم دلخوشی ها کم نیس زندگی باید کرد..[smiley]l/l_03.gif[/smiley]
2728
پرنیان جون من که میزدم 1 و 2 نداشت شاید بعد اون اومده!
هوزیتا جون فکر نمیکنم اینطور باشه چون ادعا میکنند که گیاهیه !
من یک ویال هایی رو. استفاده میکردم به اسم JF Lazarti اگه اسمشو اشتباه نکنم هر 10 ویالشو میخریدم 60 اون اوایل بعد کم کم شد 140 تومان ! داروخونه گفت فقط 3 ماه استفاده کن نتیجه میگیری..منم چون واقعا موهارو میدیدم که در میاد قطع نکردم و مرتب استفاده کردم تا اینکه دیگه نیومد ایران و به محض اینکه قطع کردم تمام موهایی که دراومد ریخت!
اون هم ادعا کرده بود که کاملا گیاهی! فرانسوی بود
به به عروس خانوممممممم خوبی؟کم پیدا شدیااا
آره عسیسممممممم مسی خیلی خوب بود
تازشم قبلنا که خونریزیم کم بود ایندفعه خیلی خوب بود.
مسیییییی
من به این باور دارم دلخوشی ها کم نیس زندگی باید کرد..[smiley]l/l_03.gif[/smiley]
پرنیان من 2 سال تمام از اهواز میومدم تهران پیش نخعی تا قرضامو می حوردم و محلولا رو می زدم همه چی خوب پیش می رفت و مو در اورده بودم ولی بازم پر نشده بود یکم ظاهرش خوب بود ولی تا قرص 21 روزمو قطع کردم با وجود محلولها و اسپیرونولاکتون ریزش گرفتم دو ماه بهدشم اسپیروتولاکتون قطع کردم که چشت روز بد نبینه اوضاع بد و بدتر شد و برخلاف همه که تو بارداری موهاشون حوب می شه من تمام بارداریم ریزش داشتم و دارم
2706