موضوع بحث

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

1396/01/22 21:03 27762
مال منم جوابش 10 روز طول کشید چون دو تاشو باید میفرستادن تهران
وای واییییییییی
من به این باور دارم دلخوشی ها کم نیس زندگی باید کرد..[smiley]l/l_03.gif[/smiley]
سلام صبح بخیر
دوستان کسی میدونه برگ کاری هست تو عطاری ها یا فقط پودرش هست؟
سلامممممممم
آیلین جون برگ کاری چیه؟؟؟
من به این باور دارم دلخوشی ها کم نیس زندگی باید کرد..[smiley]l/l_03.gif[/smiley]
فک کنم فقط منم که همش اینجامممم
همون پودر کاری که تو غذا میریزن.ادویه مخصوص هندیها.برگشو پودر میکنن.نگران نباش منم هستم
یه ماسک دیدم گفته بود برگ کاری
وایی ببین کارمون به کجا رسیده برگ کاری ههه
امان از دس این موها.
آرههههه
تو این سایتهای خارجی کلی تعریف کرده واسه ریزش
چون مخصوص هندیها هستش.
هندیها موهاشون خیلی خوبه
باید یه سر بریم هند آیلین جون
آرهههه برو هر چی گیاه و روغنه تفویت مو هس بگیر بیار اینجا بفروش هههه
آیلین جون تو تونیک سینره یا سریتا استفاده کردی؟؟
من هردوشو استفاده کردم!
من اینقدر تونیک های قوی قبلش استفاده کرده بودم که اینها جوابگو نبود.دکترم یکبار همراه با ماینوکسیدیل سینره داد و یکبار سریتا
موقتی بود اثرش!
من سینره رو استفاده کردم خیلی خوب نبود.
اما سریتا رو نه
الان داشتم ترکیباتشو میخوندم.به نظرم قوی تر سینره هستش
اصن فرقی نکرد براتو؟؟
نمیگم بد بود.ریزشم متوقف میشد ولی باز یک دوره ای ریزش داشتم با وجودی که دارومو مصرف میکردم و تونیک رو هم استفاده میکردم.کلافه شدم همه رو قطع کردم الا این ماینوکسیدیل که هنوز وبال گردنمه.
آخه نوشته t1 و t2 داره.فرقی میکنه؟؟کدومش بهتره؟؟
بچه ها منم همیشه هستم بیشتر می خونم تا زمانی که بتونم مثل شماها اتجامشون بدم
آیلین سینره و سریتا هم وابستگی میاره؟یعنی قطعش عوارضش ریزش مو هست؟
والا نمیدونم این ماینوکسیدیلو دکترا برا چی میدن؟از هر کسی میپرسی میگه برا من تاثیری نداشت.هوووف
هوزیتا جون فک نکنم
چون سینره حاوی ترکیبات گیاهیه.نوشته اگه قطع شه نمیریزه.
اما سریتا رو نمیدونم.
سلام خوبین ؟خوشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرنیان نعنا و نبات برات جواب داد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم
ارسال پاسخ و نظر شما