2737
2739
من روز 3پری که رفتم سونو اندازه فولیکولام 8-10میلی بود
خوبه؟
askimiz yasayacak...efsane olacagiz...tarihler yazacakdir...yere goge adimizi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما منظور از روز 3 پری چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی روزی که سه روز بوده پریودت شروع شده؟

یعنی تو پریود رفتی سونو واژینال ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2728
من فکر کردم فقط از طریق سونو واژینال اندازه فولیکول معلوم میشه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2740
نمی دونم خوبه یا نه
ولی من یه بار قبل بارداریم رفته بودم دکتره وقتی داشت سونو می کرد می گفت فولیکولات مالی نیست خیلی کوچیکه

بی تربیت

نمیتونم بگم