موضوع بحث

متخصص زنان و زایمان خوب در شیراز

1395/06/21 17:23 53
موضوع بحث: متخصص زنان و زایمان خوب در شیراز
لطفا متخصص زنان و زایمان مهربون خوش اخلاق و مسئولیت پذیر در شیراز معرفی کنید
راحیل جون به نظر من با این مشخصاتی که گفتی هیچ کس بهتر از دکتتر ارسلان زاده نیست من خودم پیش اون زایمان کردم و واقعا ازش راضی بودم فوق العاده مهربونه وبا تجربه .البته فقط سزارین انجام می ده
سلام راحیل جون من مدتی تحت نظر دکتر رنجبر بودم مطبش تو معالی آباده بزن 118 شمارش ثبته...من هم نتیجه گرفتم هم مهربون و خوش اخلاق بود برای مریضاش وقت میذاره با حوصله و ...
اگه خواستی بیشتر بگم...
سلام بهار جون از دکتر ارسلان زاده ادرس یا شماره ای داری؟
سلام زهرا جان اگر اطلاعات بیشتری بدی ممنون میشم
راحیل جون من پیشش زایمان نکردم چون بندرعباس بودم عزیزم اما 3 ماه اول بارداری که شیراز بودم زیر نظرش بودم آخه خون ریزی داشتم و... ولی خوب شدم
من در مورد فرحناز یوسفی شنیدم.خودمم یک بار رفته بودم برای چکاب.خیلی مهربون بود.

خانم دکتر رضاییان هم شنیدم خوبه.دوستم پیشش زایمان داشته
دکتر رنجبر ماهه من که خیلی حاملگی پر استرسی داشتم ازش خیلی راضیم از خودم بیشتر نگرانم بود دست سزارینشم عالیه
سلام راحیل جون دکتر شه دخت معتضدیان خیلی کارش خوبه من پیش اون زایمان داشتم خیلی مسئولیت پذیره و مهربونه مطبش تو زنده
کسی همایون مقومی نژاد رو میشناسه؟
من تعریفشو شنیدم اما خودم نرفتم
از همه دوستای عزیزم ممنونم اما واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم نظرات خیلی مختلفه چون می خوام واسه اولین بار برای بارداری اقدام کنم خیلی حساسم {من الان 29 سالمه}
دوستای من دکترای زیر رو بهم معرفی کردن لطفا نظر بدین بگین کدوم یهتره؟
یوسفی - ترتیفی زاده - رباطی - ذوالقدر - رنجبر - ابطحی - سرور - پاک نیت - طباطیایی - ارسلان زاده - البرزی
man 3 mah pishe dr.ranjbar raftam akhlaghesh khobe vali natije nagereftam
tatile kasi nist???????????????????????
سلاممممممممممممممممممم راحیل جون منم پیش دکتر طباطبایی میرم خداییش اخلاق ومهربونی ودل سوزی تکه هنوز باردار نیستم اما دو ماه زیر نظرشم
ادرسشم قصر دشت روبروی مخابراط مرکزی /ساختمان پلاتین/بقه 2/
شمارش 6260124
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

سلام یه دکتر خوب بهم معرفی میکنید ؟دوستای خوب کسی پیش دکتر رباطی رفته؟
دکتر شهریور که من میرم خوبه ولی اخیرا خیلی شلوغ شده و یه مشکل که دارم جدی توضیح نمیده . خونسرده .
الان هم مشکل دارم میخوام دیگه عوضش کنم برم پیش یه دکتر دیگه.

یه دکتر فوق تخصص زنان که خوب رسیدگی کنه و خوش اخلاق باشه و کارش خوب باشه کیه ؟؟؟
سلام .....میشه یه دکتر زنان و زایمان خوب تو شیراز که خانمم باشه به من معرفی کنید؟
ارسال پاسخ و نظر شما