2703
2553
عنوان

راهکار برای افزایش میل جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 158517 بازدید | 161 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
محیا خوب اگه خودشو میماله به لحاف تشک و خود ارضایی میکنه پس حسش کم نشده ساید مشکلی داره
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
شیلان جون منم همینطور شوهر بنده خدام کمبود داره شدید.

تاه دارم ترغیبش میکنم بره ژیماستیک که خودش به خودش برسه از من که آبی گرم نمیشه براش
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
2714
وقتی اون به من میگه بیا از راه دهن ارضام کن من نه نمیگم

ولی ازاین به بعد نه میگم ..از راه دهن خیلللللللللللی دوست داره

چرا از این راه دوست داره اخه از اون نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
باید تا میتوانید گرمی بخوریــــــــــــــــد !! ورزش کنید! به خودتون برسید ! و غذاهای بد نخورین!
غذا های هورمونی -کنسروی - فست فووووود - شیرینی زیاد - غذاهای فریز شده و مونده !
نون ارد سفیدی - مرغ زیاد - غذهای صنعتی
اینارو تو کتاب خوندم !!
اینا هورمون هارو بهم میریزن !! توی مردا میشه بی میلی و نازایی و توی زنا میشه کیست رحم و سینه و از این چیزا
شیلان جون منم راضی نیستم بخدا ولی چیکار کنم دوست ندارم اصلا یعنی احساس نیاز نمیکنم اون هفته ای یه بار هم فقط به خاطر دل شوشو انجام میدم
شیلان تو هم بیا شوهرتو تشویق کن بره ژیمناستیک خلاص شیم از دستشون.
اینطوری بدنشون نرم میشه خودشون واسه خودشون ساک میزنن .

تازه من دارم دنبال ..... مصنوعی میگردم بخرم واسه شوشو با زنجیر بندازه گردنش همه جا باهاش باشه
2706