2703
2553
عنوان

راهکار برای افزایش میل جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 158516 بازدید | 161 پست
بهش گرمی جات بده !! خرما - ارده کنجد - عسل- تو غذاهاش زنجبیل و دارچین بریز !! از فست فود و سس ها و نوشابه پرهیز کنیــد شدیدا ، این غذاها علاوه بر بهم ریختن هورمون های بدن سردی میاره !!
عرق یونجه و گلاب خیلــــــــــــــــی خوبه !!
به خودت برس حسابی !!
لباسای خوشگل
موهای خوشگل !
ورزش هم روی میل تاثیر داره خیلی البته اگه وقتشو داشته باشین!!
ویانا جون سلام خوبی من عین شمام البته خیلی میل جنسیم بالا نیست از بی توجهیش و اینکه بهم نیاز نداره داغونم
از اول خیلی بالا نبود اما بعد از بارداری که نه ماه ممنوع بود همه چی بیست برابر شد خیلی بی میل نبود به کل میلش رفته خوشم نمیاد خیلی برم سراغش اما همش میگم نکنه منو نمیخواد از این فکرای مسخره دکتر زنانم گفت بهش قرص ویتامین ای بده و افشره گل سرخ روزی 20 قطره یه ماهه میخوره میگه بد نبوده بپرس
اترین بانوی زیبای منLilypie First Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مال اب و هواس نه تششعات !!!
مال شیوه های بد زندگی و غذاهای بدی که میخوریمه !!!
یه نگاه بکنی میبینی که همه غذاهامون همه هورمونی - انتی بیوتیکی -مواد نگهدارنده
یه دکتری توی tv گفت که بی میلی که زیاد شده خیلی بیشتر مال نوع غذاهایی که میخوریمه !!
غذاهای بد تعادل هورمون ها رو بهم میزنن ! و نتیجش میشه بی میلی !
سلام ..
شوهرمنم میل نداره ..خیلی دعوا داریم سر این موضوع

خیلی سخته شوهر ادم توجهی نکنه ..اوایل خیلی خوب بود هرروز میخواست

ولی حالا اصلا نمیخواد
پس شوهرای شما چطور خودشونو تخلیه میکنن
شوهرمن خودارضایی میکنه ..میگه خودارضایی حال میده
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2456
منم تا خودمو بهش نزدیک میکنم میگخ بخوااااااب......بیشتر وقتا هم پشتشو میکنه بهم میخوابه...بهش میگم روتو کن اینور من که باهات کاری ندارم.میخنده بعد روشو میکنه طرف من.......منم روی خودم کار میکنم اما واقعا نمیشه...وااقعا دارم افسرده میشم....خواهر خودم 7 ساله ازدواج کرده ببینیش ماشاالله اینقد شاد و پرانرژی....اما من که تازه سال چهارمه خیلی تو خودمم.....همه اینا به این مسئله مربوطه
نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست
2714
دقیقا ویانا

شوهرمنم میگه بخواب خستم

ولی دیگه کاری به کارش ندارم ..بهش گفتم هرجور راحتی

نه جلوی من جرات نداره
ولی من الکی خودمو به خواب میزنم میفهمم تخت تکون میخوره خودشو میماله به متکا لحاف عوضی
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
مردا همیشه چشمشون گرسنس !!
تا قبل ازدواج هات !!
بعد که ازدواج کردن و میلیشون سیر شد و به چیزی که میخواستن رسیدن دیگه......
البته من کسایی رو میشناسم که تا 50 -60 سالگی هم همچنان .......
مگه با به متکا لحاف مالیدن ارضا میشن؟
واقعا متاسفم زنشون نیاز داره.کنارشون هست حاضر نیستن با اون...اما میرن سراغ خودارضایی
نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست
2706