2737
2739
ما احتمالا هفته بعد بیاییم اردبیل  تو محرم حال و هواش چطوره اصلا جایی باز هست؟

تو محرم اکثر جاهایی ک میخواین بریم دسته رویه در طول روز و شلوغ مرکز شهر کلا .ولی اون گوشه کنارا میتونیم بریم .مثلا بازار و بازار سرپوشیده قدیمی از حدود ۱۱ ۱۲ شلوغه تا ۳ تا شاید بیشتر .

از این سمت هم باز عالی قاپو جلوش تاسوعا عاشورا و روز بعدش اصلا نمتونی قدم برداری .دسته روییه و کلا تعطیل ...روزای قبل و بعدشم باز ب نسبت ساعت اوضاع همینه .بعضی خیابونای اصلی شهرم ک برا مرکز شهره  ی طرفه میشه و سخته .ولی اب درمانی سرعین همیشه هس .شورابیل همیشه هس .یکم خنکه لباس بیارید شبم نمشه موند بیرون سردتون میشه تامام

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو محرم اکثر جاهایی ک میخواین بریم دسته رویه در طول روز و شلوغ مرکز شهر کلا .ولی اون گوشه کنارا میتو ...

ممنون عزیزم

یعنی شما الان وسایل گرمایشی روشن می کنین؟

بعد اون پل معلق مشکین شهر به نظرتون بازه می شه رفت؟

ممنون عزیزم یعنی شما الان وسایل گرمایشی روشن می کنین؟ بعد اون پل معلق مشکین شهر به نظرتون بازه می ...

وسایل گرمایشی دیگه اره کم‌کم قراره بزاریم من خودم لباس یکم گرم میپوشم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
ای بابا پس سرده    

در واقع میشه گفت امسال از اون سالایی که یهو از تابستون وارد زمستون شدیم

اینجا همیشه تاسوعا برف میباره.فرقی ام نمی کنه زمستون باشه یا تابستون خخخخخخخ

احساس می کنم امسالم اینجوری میشه

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2738
من تا حالا اردبیل نیومدم نمی دونم با این اوضاع بیام یا نه الان تهرانم خنکه

سرده سرردددد

من اومدم خونه مامانم شانسکی دو سه دست برا دخترم لباس گرم برداشتم

ک اونم زد هوا سرد شد و فقط اونارو میپوشونم، چن روزیم هست بخاری روشن کردیم

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

اره لباس گرم

اگه بچه هم همراهتونه کاپشن و کلاه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2706