2737
2734
عنوان

مقدار حجم غذای نوزاد 8 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 137788 بازدید | 25 پست
سلام کتاب تغذیه تکمیلی شیرخواران انتشارات انجمن ترویج تغذیه با شیر مادر که دکتر بهرامی و ... چند تا از دکترهای خوب اطفال نوشتن رو حتما بخرین، من از روی اون درست میکنم و خیلی عالیه. توش نوشته از 5 قاشق مرباخوری باید شروع بشه تا 10 و 15 قاشق هم میتونه برسه تو هر وعده. طبق اون کتاب شما الان باید صبحها فرنی یا حریره بادام، ظهرها سوپ، عصرها پوره و گاهی هم میان وعده بهش میوه و آبش رو بدین من خیلی از این کتاب استفاده مفید کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من صبحها سرکارم گفتم شیر خشکشرو پرستارش کمتر بده البته نینی من کره دوست داره پرستارش دیروز به من گفت که سه روزه صبحها کره خالی میخوره وخیلی هم دوست داره 2 شبه بهش شام هم مبدم ولی یه نکته اینکه اون قبلا اصلا موقع خواب ادرار نداشت تا موقعی که صبح بیدار می شد کلا باز بود ولی الان سه شبه که ادرارش تو خواب هم میاد نمیدونم دلیلش چیه
2728

من شروع غذای کمکی پسرم رو  از چهار ماهگی شروع کردم با حریره بادام سرلاک و بیسکوییت مادر.الان پنج ماه و نیمشه صبح یه کاسه سرلاک میخوره بعد دوساعت شیر ناهار یه کاسه سوپ برنج و سیب زمینی و هویج و گوجه میخوره بعد دو ساعت شیر میان وعده یه موز رو له میکنم شیر بهش اضافه میکنم اینم کامل میخوره شیر خشک میخوره .شام هم طوباره عز همون سوپ ناهارش یه کاسه میخوره به عنوان دسر هم پوره هلو بهش میدم و دیگه بازی میکنه و شیر میخوره دوباره و خواب عمیق

2740

سلام دلم گرفت شما شکنجه میکنید بچه رو میخواهید سو، تغذیه بگیره بچه 

خدا نعلت کنه به هرچی کار و کار کردنه

یعنی چی شام نمیدم بچه با شکم خالی حتی ادرار هم نمیکنه اون زبون نداره که گناه داره خوبه بی سواد نیستید حتی زحمت نمی‌دید به خودتون یه سرچ تو گوگل بزنید

لطفا و خواهشاً رفته رفته غذاشو بیشتر کنید 

برید سایت دکتر قالیباف متخصص کودکان و فوق تخصص ریه کودکان هست تو تبریز کامل مراحل رشد و تغذیه رو نوشته کمک خوبی می‌تونه باشه

ببخشید من تند حرف زدم اعصابم به هم ریخت از طرز رفتار شما حتی میتونم بگم شب هم نمیتونم بخوابم از حرص