2737
2739
سلام خانوما من تا امروز از ماهی بدم میومده و لب نزدم ولی به خاطر نی نیم می خوام بخورم حالا بگین کدوم ماهی بهتره و روشه پختش رو هم لطف کنید مرسی
خدایا از هدیه ات ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
ماهی قزل توی پیاز وابلیمو با چند برگ نعنا را بکوب با سیر بزار چند ساعت بمونه با نمک زیاد فلفل بعد سرخ کن وموقع سرخ شدن رب نارنج کم بهش بزن بوش را می گیره
فرشته کوچولوی مامان عاشقتم Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
سیر برای از بین بردن بوی بد ماهی ، میگو ، مرغ ، گوشت قرمز و انواع غذاهایی که بوی بدی دارند ، معجزه می کند.

قبل از پخت گوشتی که می خواهید طبخ کنید آن را با کمی سیر ، زردچوبه و نمک آغشته کنید و سپس آن را بپزید.

بهتر است برای پخت ماهی اگر میخواهید ماهی را سرخ کنید یک حبه سیر با پوست را از وسط نصف کنید و در تابه روغن قرار دهید و قبل از اینکه روغن داغ شود و ماهی را قرار دهید این سیر باعث میشود بوی ضخم ماهی گرفته شود.
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
قزل آلا یکی از خوشمزه ترین ماهی هاست اگر با تیغهاش مشکلی نداری...من روی تیغ ماهی خیلی حساسم، ولی چون شمال هستیم اینجا هم ماهی ها تیغ دارن.........
اینجا خوشمزه ترین ماهی کفال و سفید و کپور هست....... کفال تیغ کمی داره...ولی باید دقت کنی ماهی ها دریایی باشه چون اکثر ماهی ها آب شور هستن، ولی ماهی دریا خوشمزه است و عالی...... مخصوصا اینجا تازه تازه میخوریم و اکثرا ماهی ها هنوز زنده هم هستن...... من توی بارداری فقط ماهی سفید میخوردم..... هفته ای دوبار...... یه مقدار درشت تر انتخاب کنی تیغ هم کمتر داره.......
من بروش همین شمالیها ماهی رو با نمک و فلفل و زرچوبه که بهش میزنم مذارم توی روغن سرخ بشه، اینطوری پوستش هم خوشمزه میشه....... من خودم قبلا فقط ماهی جنوب میخوردم.....ضمن اینکه ماهی شکم پر رو هم میتونی امتحان کنی........ بعضیا خیلی دوست دارن شاید به مزاجت بخونه عزیزم......

اگر بارداری حتما مواظب باش ماهی جنوب کمتر بخوری چون ماهی های جنوب جیوه دارن.... مثل کوسه ماهی...

حتما ماهی رو بخور.....برای هوش نی نی خیلییییییییی مفیده........
شما تبدیل به همان چیزی می شوید که بیشتر درباره آن فکر می کنید....