2737
2734
عنوان

نمایشگاه کتاب م خرید های کودکانه

377 بازدید | 4 پست
سلام من فردا می خوام برم نمایشگاه برای پسرم خرید بکنم چی خریدید یا می شناسید تا به من هم معرفی بکنید مناسب 2-3 سال
چه بسیارند انسان هایی که بالای خط فقر هستند

و زیر خط فهم

دختر من ٢ سال و نیمشه من یه سرى کتاب خریدم از مبتکران به نام مجموعه فعالیتهاى اموزشى که از ٢ تا ٦ سال داره و دسته بندی ٦ ماهه کرده بود خوب بود ١٠ جلد بود تو پکش اگه گرفتى حتما چک کن تو پک من ٩ جلد بود اون خوبه یه سرى کتاب شعر از انتشاراتهاى گوناگون گرفتم یه مجموعه ٤ جلدى از کانون پرورش فکرى گرفتم به نام باز کن ببین که اموزش أعداد رو داره رنگها أشکال هندسى و متضادها یه سرى کتاب داستان و شعر از همون کانون گرفتم
یه مجموعه به نام شادى کوچولو که یه دى وى دى با ٥ جلد کتاب اونم اموزشى براى سن ٢ سال به بالاست
یه سرى سى دى ترانه هاى کودکانه مجموعه عمو پورنگ و کلاه قرمزى چون دخترم علاقه داشت بهشون
یه سرى هم کتاب داستان متفرقه از انتشاراتهاى مختلف گرفتم

کلا نمایشگاه به نظر من براى کودکان خوب بود اما نه مثل سالهاى گذشته اما براى خودمون زیاد راضى کننده نبود
یه سرى کتاب هم از انتشارات صابرین براى خودم گرفتم که تربییتیه
مى مى نى و شیمو که اولى یه میمونه دومى یه موش رو از شهر کتاب قبلا گرفتم دخترم خیلى بهشون علاقه داره این دو سرى کتاب رو أکثر بچه ها دوست دارن
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728