2752
2734
عنوان

نیاز به دل داریتون دارم

95 بازدید | 11 پست

من امروز تصادف کردم .

خیلی هم بد .

پریروز کی زد پشت ماشین .اون چیزیییش نشد به خیر گذشت .ولی امروز رفتم دخترمو بردم کلاس زبان موقع برگشتن وسط خیابون یهو یه پرایدی زد رو ترمز که کسی رو پیاده کنه .پراید بعدش هم ایستاد ولی من نتونستم  سرعتمو کم کنم و ماشین داغون شد .هم ماشین جلویی چراغش و یه کم بدنش مال منم خو دیگه نگو .😢😢😢😢خداااا 

اینقدر ناراحتم که نگو و نپرس .الان خیلی باید هزینه کنیم .ماشین ما هم خرجش بالاست .فقط دل داری بدین که غصم گرفته .😢😢😢😢😢😢

عزیزم بازم خدارشکر خودت سالمی فدا سرت مال دنیا برمیگرده

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی . ولی از صبح به دلم برات شده بود که تصادف میکنم .😢😢

اره گاهی اوقات آدم ی حسایی داره

امروز حالا تازه این اتفاق افتاده خیلی حالت گرفتست یکم بگذره اتیشت می‌خوابه غصه نخور

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
اره گاهی اوقات آدم ی حسایی داره امروز حالا تازه این اتفاق افتاده خیلی حالت گرفتست یکم بگذره اتیشت م ...

به خدا .ظهر به شوهرم گفتم تو امروز ببرش .

وقتی هم از خونه میزدم بیرون  شوهرم خواب بود و گوشیش اف لاین .با خودم گفتم اگه تصادف کردم چطور بهش اطلاع بدم .😢اخه بد داغون شد .ماشینمونم خارجیه دیگه واویلا برا خرجش تو این گرونی .

به خدا .ظهر به شوهرم گفتم تو امروز ببرش . وقتی هم از خونه میزدم بیرون  شوهرم خواب بود و گوشیش ...

همیشه فکرای بدو دور کن از خودت و بهشون بها نده 

الآنم دیگه شده خودتو اذیت نکن بیخیال مال دنیاست دیگه میگذره 

واقعا مرسی از دل داریت 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

فدات 😘