2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بارداريم پيش هم ميخوابيدم ولي بدون رابطه اينجوري خيلي بده حس ميكنم ديگه داريم سرد ميشيم

من دو ماه آخر بارداریم حدا میخوابیدم فقط

ولی میترسم بعد از بچه سرد بشیم از هم

چون اونم باید صبح زود بره،یکی از نگرانی هامه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
نکن جانم سردی میوفته بینتون  چه اشکالی دارا نی بغل مامان و بابا بخوابه اتفاقا سه تایی بیشتر میچ ...

اخه نميشه بچه من خيلي گريه ميكنه اصلا نميذاره بخوابه

من دو ماه آخر بارداریم حدا میخوابیدم فقط ولی میترسم بعد از بچه سرد بشیم از هم چون اونم باید صبح زو ...

دقيقا من از وقتي زايمان كردم هنوز پيش شوهرم نخوابيدم اون جدا من جدا به خاطر گريه بچه

ببخشید یه سوال ،شما تو بارداری نماز میخوندی؟ قرآن چطور؟؟

من سوره عصر میخونم ،میگن خیلیییی بچه رو آروم میکنه،شما نخوندی؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2738

شمارو نمی گم گلم اون خانمی ک گفت باردارم جدا می خوابم اقاتونم بعد یک ماهو خورده ای دوماه بد نیست عادتش بدی به نی نی شب خوب نخوابین بهتر از دور از جون سردی و افسردگیه

ما از وقتیکه بچم دنیا اومد ناخودآگاه جدا خوابیدیم چون شوهرم اجیرخوابه و بچمم اجیرخواب شده عین باباش 😍😍 همدیگرو بیدار میکردن شوهرم با سرفه و جابجا شدن تو تختخواب و پسرم با نق نق و گریه واسه شیر خوردن خلاصه خودم بهش گفتم جدا بشه تا نه بچه اذیت بشه نه خودش چون صبح زود باید بره سرکار اما این داستان تا تقریبا یکسالی پسرم بود و حالا کنار هم میخوابیم هیچ سردی هم بینمون ایجاد نشده. 😄

آقا نیستم 😊
من بارداريم پيش هم ميخوابيدم ولي بدون رابطه اينجوري خيلي بده حس ميكنم ديگه داريم سرد ميشيم

آره مسلما مثل قبل نیست ولی خودتم نذار زیاد به سردی بره رابطه تون، من گاهی وقتا که احساس دلتنگی میکنم میرم پیشش دراز میکشم، بعد یکی دو ساعت باز میام تو تختم، دیگه یه جور باید گذروند دیگه 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
آره مسلما مثل قبل نیست ولی خودتم نذار زیاد به سردی بره رابطه تون، من گاهی وقتا که احساس دلتنگی میکنم ...

تا ميرم پيشش صداي بچه در مياد همه چي خراب ميشه

نکن جانم سردی میوفته بینتون  چه اشکالی دارا نی بغل مامان و بابا بخوابه اتفاقا سه تایی بیشتر میچ ...

آخه شوهرم بد خوابه میترسه پیشم بخابه من اذیت شم، من هنو نی نیم دنیا نیومده، رو زمینم سختمه بخابم، گاهی وقتا میرم کنار شوهرم ولی باز میام تو تختم، اونم گاهی میاد کنارم دمای صب جم میکنه میره تو هال 

ما از وقتیکه بچم دنیا اومد ناخودآگاه جدا خوابیدیم چون شوهرم اجیرخوابه و بچمم اجیرخواب شده عین باباش ...

خدارو شكر خدا كنه بين ما هم خراب نشه،بچه از كي خوابش بهتر ميشه؟

تا ميرم پيشش صداي بچه در مياد همه چي خراب ميشه

آخی عزیزم ❤ خدا حفظش کنه نی نیتو، خب هنوز کوچولوعه، یکم بزرگتر شه شرایط بهتر میشه، این چن وقتو تحمل کن تو میتونی 😊❤

2706