2703
2553
عنوان

پریود نشدن یکماه بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 30202 بازدید | 41 پست
بهت پیشنهاد میکنم پیش این دکترى که من میرم برى اول خدا بعدا این دکتره کارش حرف نداره
دکتر مهدى صبا مخصوصا واسه کسایىى مثل شما .
آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
پاکروشم شنیدم واسه نازایى و ایناس من نرفتم شنیدم خوبه من که دکترم معاینه نکرده نه قبل حاملگى نه تا الان
از دکتر خودت راضى بودى؟ حتما اومجا که هستى یه دکتر خوب انتخاب کن دکتر خیلى مهمه بعد بسپر به دست خدا همه چیزو
آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers
دکتر من اصلا بدرد نمیخورد. من مرگ بچه ام رو تقصیر اون میدونم چون من هپارین میزدم ولی این دکتر خنگ بعد از استفاده 30 عدد از اون ، آزمایش نوشت و گفت دیگه نمیخواد بزنی درحالی که از هرکی شنیدم باید تا آخر بارداری میزدم.
پریودت طبیعیه که بهم مى ریزه بلخره رحمت ت وحالت عادى نیستکه
فقط تا میتونى خودتو تقویت کن واسه باردارى بعدیت مشکل نداشته باشى
2706