2726
عنوان

همه نی نی های متولد شهریور 92 و ماماناشون

| مشاهده متن کامل بحث + 305944 بازدید | 21699 پست
مرضی و اریایی...مبارک یاشه ...خوش امدید...لطفا اطلاعات کاملتون رو بنویسید وارد کنم....برای درد دب و گپ زدن بیاید اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=383483&PageNumber=862
Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون نیکا جان و شب بوجان
ان شاالله که جنس تو هم جور میشه
من توی 16هفته یه جای غیر معروف و معمولی رفتم که دکترشم خانوم جوونی بود و دو سه بار هم ازش پرسیدم گفت دختره
اما چون خودم خیلی شک داشتم دوباره دیروز سر خود رفتم یه جای بهتر و معروفتر که خیالم برای خرید کردن راحت شه
وقتی دکتر گفت پسره باورم نمی شد
حسابی به دکتره گیر دادم و گفتم به من گفتم دختره دکتر هم دو سه بار بررسی کرد و به پهلو هم خوابیدم و گفت صد در صد پسره
اگه دختر شد بیار اینجا از من شکایت کن
CafeMom Tickers
CafeMom Tickers
2728
مرسی از همتون که اسمای خوشگل پیشنهاد میدین.
مامان پریسا - اس اچ و اریایی عزیزم ممنونم

نیکاجون من یه دفعه اطلاعات گذاشتم ولی دوباره میزارم خانومی
مرضیه30 شهریور-ط بیرجند- دختر اسمشم هنوز انتخاب نکردیم
سلام بچه ها من اولین باره اینجا نظر میذارم.من ماه پیش واسه اولین بار اقدام کردم که نشدحالا اگه خدا بخاد قصد دارم ماه بعد دوباره اقدام کنم. دعا کنید منم سال 92 مامان شم
Lilypie Pregnancy tickers
سلام بچه ها من اولین باره اینجا نظر میذارم.من ماه پیش واسه اولین بار اقدام کردم که نشدحالا اگه خدا بخاد قصد دارم ماه بعد دوباره اقدام کنم. دعا کنید منم سال 92 مامان شم
Lilypie Pregnancy tickers
دیشت بدترین شبی بود که توی این 21 هفته داشتم به خاطر مصرف قرص کلسیم یبوست گرفته بودم تا صبح اشک ریختم و داد زدم فکر کنم به اندازه یه زایملن درد کشیدم . تا صبح بیدار بودیم و
مهرسا هم هی لگد میزد به شکم مامانش هر لحظه فکرمیکردم الان بچم میافته بیرون .
هفته اینده جواب امینو سنتز رو میدم
دعا کنید برای بچم
دخترم همه چیزم دخترم همه عمرم دخترم همه وجودم
2706