2737
2734

سلام دوستان.

من کارشناسیو ارشدم رشته فنی و مهندسی بودم شاغل هستم اما چندان مرتبط با رشته تحصیلیم نیست.

حالا تصمیم دارم برای دکترا یکی از گرایش های مدیریت رو بخونم.

به نظر شما قبول شدن تو کدوم گرایش از همه راحت تر خواهد بود برای من؟ من ریاضیم خوب هست هرچند با ریاضیات مربوط به رشته مدیریت فعلا آشنایی ندارم. 

خودم فکر میکنم صنعتی از همه راحت تر باشه قبول شدندش بعد کارآفریبنی درسته؟ به نظرتون مدیریت بازرگانی میشه قبول شد؟

برای مدیریت صنعتی چ منابعی پیشنهاد میکنین و اینکه کدوم موسسه برای آزمون های آزمایشی شرکت کنم بهتره؟ ممنون

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام از داداشم كه مديريت خونده پرسيدم گفت مديريت صنعتى يكم سخته  مدیریت بازرگانی یا MBA اسونتر ...

اخه اونجور که دیدم تعداد شرکت کندگان مدیریت صنعتی کمتری با اینکه تعداد ظرفیت پذیریشش بیشتر از بقیه گرایش هاس هست. مدیریت بازرگانی دود3 تا 4 برابر تعداد شرکت کنندگانش بیشتره درصورتی که ظرفیت پذیرشش تقریبا یکی هست. 

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
2731

اگر برای تحصیل در خارج در آزمون های ورودی دانشگاه های خارجی به هر دلیلی مشکل دارید سایت اعزام دانشچو در این زمینه به شما کمک میکند تا با خیالی آسوده در دانشگاه های خارجی نحصیل کنید:

https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/