2733
2739
عسل بدیعی نزدیک به یک سال پیش بعد از ثبت نام کارت اهدای عضو، در دفتر یادبود مربوط به اهدای عضو، عباراتی را نوشت که ماندگار شد.

عسل بدیعی در این دفتر یادبود می‌نویسد:

“سلام

دوستان مهربان

عزیزان….. یاران

از خداوند متعال خواستار توانی چون کوه و اراده‌ای چون آهن استوار و پایدار هستم

تا یاری بخش راه سپید عشقتان باشد

خداوند یاری‌بخشتان

با احترام عسل بدیعی

۹۱/۲/۲۹″
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایش بیامرزد و روحش شاد
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
2731
سلام من اگر بخواین زعفران درجه یک قاینات رو زیر قیمته بازار از پایتخت زعفران جهان براتون میفرستم
نحوه خرید شما سفارشتونو میدین و مبلغو ارسال میکنین به کارتم و آدرو برام ایمیل میکنین و سفارشتونو بعده دو روزه در خونه تحویل میگیرین
از خریدتون پشیمون نمیشین
هر مثقال 4.5 تا 5 گرم
سرقلم 23
دسته 20
در خریده دوم هزینه ارسال با فروشنده
خیالتون از جانبه مرغوبیت کاملا راحت باشه
آدرسه ایمیلم
oligoli@ymail.com
شماره کارت
6037991462286042
شماره تماس
09153627546
آدرس کلوپ
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19838
2740
اهههههههههه علیااااااااااا خانوم زشته باور کنید زشته.. وسط یه موضوع پر از احساس میای تبلیغ میکنی... ناراحت نشی ولی دلزدگی میاره
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت