2737
2734
عنوان

تجربه من از مهدهای منطقه سعادت آباد

| مشاهده متن کامل بحث + 31366 بازدید | 396 پست
متاسفانه چون بچه ام رو مجبورم همون مهد بذارم نمی تونم اسمش رو بگم. می ترسم بابچه لج کنن
میراث های اجدادی و شرایط ارثی ما هرطور باشد باید بدانیم که خداوند قدرت فرمانروایی بر همه آنها را به ما بخشیده است و خودمان به سادگی می توانیم با اعتماد به نفس تمام آن شرایط را تغییر دهیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب پسر من الان کلاس اوله راستش نه راضی نبودم صد در درصد و پسرم و بعد از یک سال از اونحا در آوردم نکته مثبتش هنوز مربی خوب نهد و فضای خوب و استخر و چمن طبیعی توی خیاط و ... هستن و نکته منفی و بزرگش ندیرش که بعد از چند برخورد متوجه میشی که پولکی هست و اصلا به حرفت اهمیت نمیده و به راحتی دروغ میگه و ...

سلام می تونی از وبسایت با فرزندم یعنی اینجا http://bafarzandam.com/مهد-کودک-و-پیش-دبستانی-نمو/  اطلاعات کامل درباره مهد نمو رو بدست بیاری. همین طور می تونی نظر بقیه مادر ها رو درباره این مهد بخونی. امیدوارم به دردتون بخوره و در انتخاب بهتون کمک کنه.

مدیر این مهد بسیار بی ادب هست و هیچ همکاری با والدین نمیکنن چه از نظر فیلم گذاشتن از بچه ها یا هر چیز دیگه تو دفترچه روزانشون هم فقط می‌نويسن غذا چی خورده این مهد به نسبت پولی که میگیره اصلا پیشنهاد نمیشه