2733
2734
کسایی که تجربه استفاده دارن نسبت بقیمت بالای مادرکر ارزش داره مادر کر بخرم هشت تیکه مادرکر پرسیدم توبهار 245 تومن
عزیزم ارزش که داره اما هشت تیکش کاربرد نداره رو هشت تیکش کلاه و پیشبندش به دردو نمیخوره زیاد بادى و سرهمى تکیش رو بگیرى بهتره جنسش قابل مقایسه با اشور نیست أشور در برابر مادر کر به مفت هم نمیارزه من که هیچ وقت از أشور مخصوصا کش شلوارهاش راضى نبودم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از هردوتاش داشتم باور کن با توجه به قیمتش و اینکه نینی زود بزرگ میشه آشور بهتره
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
2731
عزیزم اگه برای نوزاد که هنوز به دنیا نیومده میخوای بخری اشتباهه چون نوزاد تا 8 ماهگی رشدش خیلی تند تند صورت میگیره چاق ولاغر میشه ولی از 8 ماه دیگه باز میتونی بری براش لباس مارک دار بخری چون خیلی کم تا 15ماهگی جسش تغییر میکنه چون شیطون میشن خیلی کمتر وزن میگیرن ولی برای نوزاد اشتباه
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2738
مامان خانمى رست میگه تاپ لاین خیلى بهتره یه مارک جدیدى هم اومده به اسم لیتل سام من از مامان لوبیا گرفتم اونم خیلى خوب بود کیفیتش
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
آشور لباس زیرهاش عالیه
مادرکر هم من دارم واقعا زیاد تفاوتی ندارن فقط سرهمیهاش خیلی خوشگله ولی گرونه
ولی من بادی دبنهامز تو حراجی گرفتم عالی بود بهترین بادی بود که دیدم تا حالا
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
ممنون ازهمه یرا نظرتون حس کردم رنگ مادرکر برا نوزاد مناسب تره راستی ایرانیا بهترینش چیه در مقایسه با کارتز کدوم بهترن بعد توسایت قیمت مادرکر روازبهار خیلی ارزونتر زده تقلبی یا اصل داره?
واااااااااااااااای
چه لزومی داره لباس مارک دار بخرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونم 245 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مغز ادم سوووووت میکشه
حسین 26 ساله در انتظار کمک ماست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=875377&postID=34282289
وای اصلا قابل قیاس نیستن! به نظر من پول به لباس ایرانی دادن پول تو چاه ریختنه. من اوایل میخریدم ولی به دوبار نکشیده درزش باز میشد و از ریخت میفتاد. والا من برای خونه پسرم بادی کارترز میخرم به قیمت همون آشور و به آوران ولی حرف نداره. 100 بار هم که بشورمش و بپوشمش بازم عالیه!
اتفاقا لباس تو خونه چون خیلی شسته میشه باید مارک خوب بگیری.
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
2706