2737
2734
عنوان

دست بزن دختر دوساله من

5511 بازدید | 5 پست
سلام مامانا
یک راهنمایی میخوام.
دختر من دوسالشه هر چی که بر خلاف میلش باشه من و باباشو میزنه فرقی هم نمی کنه کجا و جلوی کسی باشه ما رو میزنه.هرچی هم که بهش میگیم کار بدیه اصلا توجهی نمی کنه.وقتی برای خرید میریم تو مغازه ها به همه چی دست میزنه و هر چی بهش میگیم دست نزن گوش نمی کنه.بعدم مدام جیغ میزنه .(کلا کار خودشو میکنه و کاری به حرفهای دیگران نداره)
رفتارش خیلی کلافم کرده.اصلا نمی دونم باهاش چجوری برخورد کنم.لطفا شما هم اگر بچه دوساله دارید بگید ایا بچه های شما هم همینطورند؟
عزیزم کاملا مال سنشه. اصلا دعواش نکنین و بروی خودتون نیارین. با اینکار اگه متوجه بشه شماها رو میتونه عصبانی کنه بدتر میکنه. سعی کن سرشو با یه چیزی گرم کنی تا از یادش بره. اینکارا واسه جلب توجه بچه هاست. اکثرشونم همینجورن. نگران نباش یواش یواش از سرش میفته.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد می زنیش؟

با حرف حواسش رو از اون چیزی که می خواد پرت کن . با یه قصه ی کوچولو ...بیا نگاه کن این مورچهه هم داره با مامانش میره خرید

پسر منم یه مدتی شوخی های ببخشید خرکی باهام میکرد . گازم میگرفت . نیشکونم میگرفت همه هم در راستای دوست داشتن و ابراز عشق مثلن .

فکر کردم متوجه شدم خودمون همینجوری بهش عشق میورزیم مثلن....میچلونیمش و فشارش میدیم و قربون صدقه اش میریم . باور کن تا من روشم رو عوض کردم . اونم کات کرد .

پسر منم دو ساله و سه ماهشه
2731