2410
2553
عنوان

بهترین قنادی تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 72617 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شرین خوبه تو خیابون ولیعصر ابتدای فردوس (همون خیابون مترو) قبلا رژان رو داشتن اونو واگذار کردن و الان اینو تاسیس کردن و رژان قبلا سر خیابون سلیمی جهرمی بود و الان اومده جلوتر نزدیک آریاشهر تو همون بلوار فردوس نزدیک کارواش ابتدای فردوس
ولی به نظر من شرین بهتره
تو 35 متری گلستان نرسیده به شاهین شیرین فروشی گلستان هم خوبه و انتهای میرزا بابایی سر ایران زمین شمالی تو پونک هم شیرینی محیا هم خوبه
بالای میدون پونک هم دو تا شیرینی فروشی هست یکی بارن و یکی هم کیمیل که به نظر من کیمیا بهتره
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2714
ناتالی خیابان سهروردی شمالیو امتحان کنید.بینظیره.فوق العادست.من عاشق شیرینی هستم شیرنیای کشورایی مثل المان.هلندوترکیه رو هم امتحان کردم.اما الحق ناتالی یه چیزه دیگست.(از حق نگذریم شیرینی فروشییای خوبی تو تهران هست)
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
بی بی و پوپک تو یوسف آباد هستن یکی تو خود خیابون اصلی یوسف آباد و یکی هم توی مدبر اگه اشتباه نکرده باشم.
شیرینی هانس ( انس فعلی) هم توی آبان جنوبی عالیه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
شیرینی فروشی محفل توی آیت اله کاشانی عالیه . من حتی کیک عروسیمونو اونجا سفارش دادم الانم بعداز 8سال هنوز همه فامیل از کیکش تعریف می کنن
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
2706