2733
2734

سلام دوستان.

احتمالا کسی اینجا هست که آزمون دکتری مدیریت به ویژه گرایش مدیریت کارافرینی و تکنولوژی شرکت کرده باشه یا در حال آمادگی برای کنکور باشه؟

بهترین منابع برای خوندن رو معرفی میکنین؟ کتاب های مدرسان شریف خوب هست؟

تو 6 ماه میشه برای کنکور آماده شد؟ اگر کسی احتماال تجربه داره خیلی سپاسگزار میشم که در اختیار من بذاره.

اگرم کسی بود که کتابا رو داشته باشه و دیگه لازم نداشته باشه خریدار هستم. تشکر

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ارشدمم گرفتم😳

ببین من هم ارشد دارم اما رشته مهندسی حالا میخوام به امید خدا تو رشته مدیریت تکنولوژی که مربوط به کارمم هست دکتری شرکت کنم. تو میتونی تو منابع کمک کنی به من؟ چون منم ارشد از منابع پارسه استفاده کردم عالی نیود اما بد هم نبود. به هر حال قبول شدم.

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
ببین من هم ارشد دارم اما رشته مهندسی حالا میخوام به امید خدا تو رشته مدیریت تکنولوژی که مربوط به کار ...

من چهار سال پیش بود مدیریت فناوری خوندم تموم شد منابعشو نمیدونم دکترا چیه 

نه بابا با همینم کار شرکتی که همکارم فوق دیپلم پیام نوره دارم میرم دکتراشم برا من فایده نداره ولی شما اگر جای پیشرفت داری حتما برو فقط استادمون میگفن مقاله خیلی مهمه  تو نشریه تربیت مدرس مقاله بده 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2738