2752
2734
عنوان

شپش😔

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برو داروخانه کرم مرپترین بگیر و شب بزن به سرت و تا صبحم بزار باشه

بعد موهاتو بشور و کلی شونه کن تا تخم ها بیاد پایین 

اگه میخوای سریع خوب شی موهاتو تا سر شونه کوتاه کن

لوسیون و محلول نایلیس هم بگیر و اونم بزن و کلی شونه کن

بعدم هر روز برو حموم و کلی نرم کننده به ساقه مو بزن تا تخم ها بیاد پایین

برای لباس و لحاف ها هم اسپری درمین بگیر و بزن

و همه این کرمو لوسیون رو هفته بعد دوباره تکرار کن

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2731
عزیزم با این راه خود شپشا میمیرتگن تخمای لعنتیشون مثل کنه چسبیدن😔 سیل شپش اومده،دکتر داروخانه گفت. ...

خواهرمن بارنگ کامل ازبین رفتن دخترمم ی شامپو ازداروخونه گرفتم اسمش یادم نیس زدم براش شونه مخصوصم داشت کامل ازبین رفتن ومدام تاچندماه سرشو چک میکردم این قضیه مال پارساله

نه رنگ کن رشکاهم میسوزه خونتوتمیزجاروبرقی بکش  روهمه جارو بعدم ملافه هایی که استفاده میکنیم ...

مرسی عزیزم

هر روز ملافه هارو میشورم اسپری میزنم به لباسا خونه رو دوبار جارو میکشم،ولی رو سرم مونده،پس رنگ میکنم

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
عزیزم رنگ خالی یا دکلره؟من به تازگی رنگ ریختم دیدم بعضیا میگن تاثیر نداره گفتم قبلش بپرسم اگه نمیره ...

فقط رنگ کردم. البته در طول این سه ماه من روزی دوبار موهامو با برس معمولی روی یه پارچه سفید شونه میکردم موهام خیلی بلند بود وخیلی اذیت شدم تازه زایمان کرده بودم وکلی درد داشتم بچمم کولیک داشت وقتی فکرشو میکنم از اینکه یبار دیگه تجربش کنم شپش لعنتیو میمیرم. هر وعده که شونه میزدم شپشای زیادی می افتادن دیگه کم شده بودن و اتفاقی برا یه عروسی موهامو رنگ کردم بعد عروسی هرچی شونه میزدم فقط گاهی پوست شپش مرده می افتاد و تا یه هفته بعدم شونه زدنو ادامه دادم دیگه چیزی ندیدم. من شوهرم یه هفته مونده به زایمانم رفته بود گناوه کارداشت شبو اونجا تو یه کارگاه کثیف مونده بود از اونجا اوردش وگرنه من که همش خونه بودم بخاطر بارداریم و بچه مدرسه ای هم نداشتم

وای چقد زیاد شده انقد شنیدم منم توهم شپش میزنم یهو از کسی گرفتی یا یهو فهمیدی

خیلیییی زیاد شده عزیزم خیلیا هم نمیدونن

اگه خواهرشوهرم رو سر دخترم نمیدید بهم نمیگفت حالا حالاها متوجه نمیشدم😞

عزیزم برو داروخانه کرم مرپترین بگیر و شب بزن به سرت و تا صبحم بزار باشه بعد موهاتو بشور و کلی شونه ...

روغن دای لیس و اسپری لباس درمین رو مرتب میزنم عزیزم،چهار روزه درگیرم روزی دوبار میرم حموم ولی این تخما نمیرن لعنتیا،زیر دوش با شونه ریز شونه میکشم فایده نداره تکون نمیخورن،دیشب اتو مو کشیدم شنیدم میگن خوبه

موهام کوتاه کوتاهه

خواهرمن بارنگ کامل ازبین رفتن دخترمم ی شامپو ازداروخونه گرفتم اسمش یادم نیس زدم براش شونه مخصوصم داش ...

دختر منم خوب شده خودم تخمارو دراوردم براش ولی کسی نیست برای من دربیاره واسه همین گفتم اگه با رنگ میره رنگ کنم

فقط رنگ کردم. البته در طول این سه ماه من روزی دوبار موهامو با برس معمولی روی یه پارچه سفید شونه میکر ...

اخی الهی چقدر بد،واقعا میفهممت اگه برای منم باز پیش بیاد قطعا میمیرم😞موهای من کوتاهه ولی خیلی سمجن مرتب شونه میکشم تکون نمیخورن،پس رنگ میکنم ایشالا از شرشون خلاص بشم واقعا کلافه شدم

مرسی عزیزم