2410
2553
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138819 بازدید | 486 پست
من هم تحت نظر دکتر میترا کاشانی بودم . البته بماند که به من نتونست کمک کنه و من زمانی که رفتم سونو فهمیدم بچه تو شکم از بین رفته
با اینگه خواهرم پیشش زایمان کرده بود و خیلی هم راضی بود البته بگم دستش به درد نیست عمل هاش خوبه
کلا واسه بارداری های نرمال خوبه!
ولی نه اینکه دو میلیون زیر میزی بگیره !!! تو زمستون البته یک و نیم میلیون بوده اش بعده عید گرون کرده
.
.
. من که از دستش ناراضی ام منو برد کلینیک آدر که کثیف و پرستاراها و کادر افتضاح داشت . بعدا هم که بش گفتم گفت نه هم اتاق عمله خوبی داره هم دکتر بیهوشی
در صورتیکه دکتر بیهوشی پدرمنو دراورد من تا 5 روز سردرد وحشتناک دداشتم خیلی روزای بدی بود عمل و بچه و روحیه و ...رو فراموش کرده بودم تیر میکشید وحشتناک ....بش پیغام دادم که حالم خیلی بده به خودش حتی زحمت نداد که تلفن بزنه به موبایلم (توی تعطیلات رسمی بودش ).
خلاصه بیمارستان هم دو نیم میلیون از من گرفت ولی رسید داد دویست و هفتاد هزار تومن !!!!
بیمه تکمیلی طبق رسید فقط به من همون مبلغ رو داد و اتفاقا میگفت زیر میزی دکتر هم 100 هم تعلق میگیره که جزوه همون مبلغه که بت دادیم هیچی توی جای کثیف و بد منو برد دوبرابر پول بیمارستان بهمن و لاله و تهران کلینیک و ...رو گرفت تازه شب هم نموندم همون بعد از ظهر مرخصم کرد.
دیگه نگم قرصهای سقط جنین ام رو همونجا از من برداشتن !!! وقتی تاکید کردم که روی تختمه پرستاره اومد داد زد سرم که چرا این قدر مصرم (تازه از اتاق عمل اومده بودم بیرون !!!!)
و ..................بماند
دو میلیون هم جدا میگیره !!!! در صورتیکه سال 86 میگفت اسمه پول رو جلوی من نیاااار!

منم که خیلی ازش ناراضیم و برام قابل اطمینان نیست
پولکی!
بیمارستان پول همه چیز رو میگیره حتی دکتر رو .
چون مدرکی نداره که شما به دکتر پول جدا دادین . زیر میزی پول از کف رفته هست
مامان سمیرا هداوند و موید محسنی خیلی خوبن
هر دو هم با ایمان
موید محسنی دکتر زن داداشم بود البته زایمان طبیعی که خییییییییلی ازش راضی بود

هداوند هم میدونم کار سزارینش خوبه اینو یکی از مریض هاش بهم گفته بود
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

من پیش دکتر محسن معینی می رفتم یک ریال پول اضافه ازم نگرفت نه از من نه هیچ کس دیگه ای تا جائی که خبر دارم

خیلی از بیمارستانا عمل میکنن من سال 90 آتیه رفتم با اتاق خصوصی شد 2500 دستمزد دکتر تو صورتحساب حدودای

600 بود ایشون تخصص انواع سونو گرافی هم دارند هیئت علمی ابن سینا هم هستند
Lilypie Third Birthday tickers
2456
2714
دکتر من خانم دکتر مریم السادات میرعشقی بود بیمارستان عرفان هزینه جدا در مطب نگرفت کل هزینه زایمانم با دو شب بیمارستان اتاق خصوصی 3160 شد
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
سلام دوستان از تاپییک خیلی خوبتون ممنون
سال گذشته در حالی که تنها دو ماه به زایمانم مونده بود و سخت در حال پیدا کردن دکتر خوب و حاذق و مهربونی میگشتم که زیر میزی هم نگیره اینجا رو پییدا کردم و تونستم خانم کاشانی زاده رو پیدا کنم
خیلی دکتر خوبی بود - از همه لحاظ - زیر میزی هم نگرفتن - دوستشون دارم - ایشالا عاقبت به خیر بشه
خدایا! من در انتظار خیر و صلاح های غیر منتظره ام که هم اکنون از جانب تو برای من از راه های عالی انجام خواهد شد. آمین!
سلام به همگی از تاپیکی که گذاشتین ممنون اما من خیلی از این دکتری رو رفتم همه دستمزد جدا میگرفتن با وجودی که من از کرج میام و برام مشکل این دکترو اون دکتر رفتن.
1.فرشته کریمی800 تومن دستمزد میگیره
2.مژگان حجتی 500 تومن
3.دکتر قوامی عادل میگه چون لاله میخوای بری دستمزدم550 تومن.میگه میخوای کلاس بیمارستانو داشته باشی اما دستمزد دکتر ندی آخه این حرف منطقی؟؟؟؟؟؟؟؟ قابل توجه هواداران این خانم دکتر.
بقیه رو یادم نیست اما اگه کسی طبق آخرین آمار اطلاع داره که در بیمارستان لاله دکتری دستمزد نمسیگیره به من اطلاع بده ممنون میشم من الان ماه 7 هستم اما هنوز دکترم معلوم نیست تروخدا کمک کنید.
2706