2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ناامنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این همه دارن استفاده میکنن تو همه دنیا،هیچ کس اتفاقی واسش نیفتاده،این موضوع حسی هست،حس میکنی نا امنه!،به نظر من که عصایی امنه ولی کدوم بهتره نمیدونم من خودم مک لارن خریدم.....
2456
من کالسکه کاپلا خریدم ... عالیههههههههه

من وقتی دخترم نه ماهه بود تازه براش کالسکه گرفتم و تا قبلش با آغوشی این ور و اون ور می بردیمش

کاپلا / مبله گرفتم. وزنش حدود 12 کیلو و خب یه کمی حجمش بزرگه ولی بچه خیلی خیلی توش راحته و راحت توش می خوابه و اصلا مشکلی نداره / تا 3 - 4 ساعت هم توی کالسکه می شینه / اصالا فکر نمی کردم دختر نا آروم من توش راحت بشینه و دوستش داشته باشه

دوتا رویه داره / درسته که سنگین و بزرگه ولی با یه دست هم باز و جمع میشه / دو طرفه میشه / از دست اندازها و پله ها راحت رد میشه / امنیت بچه توش بالاست/ سینی غذا داره که جدا هم می شه / یه سبد خرید گنده داره که خیلی به درد می خوره و من کل خریدامو اون تو میذارم / سایه بونش تا پایین میاد و وقتی دخترم می خوابه اونو کامل می کشم روش و راحت / محافظ باد و بارون داره / ارتفاع دسته قابل تنظیمه و خلاصه خیلی عالیه

من چون کالسکه رو فعلا پایین پله ها میذارم و دیگه اونو تا طبقه خودمون بالا نمیارم ... سنگینش اذیتم نمی کنه
من اسفند 228000 تومن گرفتم از خیابون بهار ... الان رو نمی دونم / البته این را هم بگم که احتمالا مارکای گرون تر خب سبک تر هستن ولی این کاپلا با این قیمت امکانات و امنیتش عالیه

از مامالاو هم من تخت پارک گرفتم

گود بیبی را هم تعریفشو شنیدم ولی خودم نمی دونم چی به چیه

چیز دیگه ای که این کاپلا داره اینه که رنگاش خیلی قشنگ و تکه ... من یه صورتی و طوسی خیلی خوشرنگ گرفتم که هر جا می رم همه چشاشون دنبال کالسکه دختر منه:))))
من دخترم مامالاو داشت و فقط یکبار بردم تو خیابون انقدر سنگین و گنده اس که نمیشه تنها جایی رفت از خیلی جاها و پیاده روها نمیشه رد شد نمیشه دوطرفش رو گرفت و بالا برد تا از پله و ... رد شه. واسه همینم رفتم واسش مک لارن گرفتم بسیار هم سبک بود و راحت جمع میشه تو صندوق عقب. راحت یه نفره از پله بلند میکردمش. تو آسانسور جا میشد. اگه از من میشنوری عصایی و سبک بگیر.
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2714