2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص سی لاکس گیاهی و بدون عوارضه فقط خرد کن بعد بهش بده چون یه کم واسه پسر سه ساله بزرگه البته روش نوشته برای کودکان زیر 2 سال ممنوعه اما چون شما پسرت 3 سالشه فکنم بشه استفاده کنه بازم از یه دکتر اطفال بپرس یه قطره هم هست اونم واسه بچه هاست قطره انجیر اونم میگن خیلی عالیه
2731
بهش صبحهای ناشتا آب ولرم بده با چند قطره آبلیمو یا اینکه شیر سرد بده توی ماستش پودر گل محمدی بریز الانم که فصل آلوی تازس خودت بگیر لواشک بهداشتی درست کن بچه ها هم که عاشق لواشکن البته آلوی خیس خورده تو آبم که سارینا گفت خوبه آب میوه کمتر بهش بده و سعی کن همون خوده میوه ها رو بهش بدی نونای سبوس دارم بهتره الان پودر سبوس گندم تو داروخانه ها هست اونم خیلی خوبه در ضمن کلیم خاصیت داره اونو بگیر با ماست یا شیر بده بخوره روی غذاشم روغن زیتون بریز ایشالا خوب میشه
بارهنگ خیلی خوبه عزیزم. منم به همین مشکل دچارم. هرکاری هم که بگی کردم. اما بارهنگ از همه بهتره. آب رو بدار جوش بیاد مثلا تو یه قابلمه کوچیک. بعد که قل قل کرد یه قاشق بارهنگ بریز توش. شعله رو خیلییییییی کم کن که ریز ریز قل بزنه. بعد از 20 دقیقه خلموش کن. لعاب دار می شه. بزار خنک شه بعد بریز تو پارچ یه کم هم شکر بزن و بده به نی نی بخوره . بچه یکی از دوستامونم با همین خوب شد 4 سالشه. شربت فیجان هم خوبه. شربت انجیره که داروخانه ها دارن یا می تونی شیر رو بریزی تو قابلمه و گرم کنی بعد توش انجیر بندازی. انجیرا نرم می شه و دون دوناش می یاد بیرون. انجیرارو بده بخوره بعذ هم شیر رو. موفق باشی خانمی. ایشاا.. نی نی زود خوب شه. خیلی بده یبوست :(
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2740

سلام.اگر یبوست شدیده هر وقت بچه اذیت میشه یک شیاف گلیسرین اطفال از سمت کنده شیاف(نه سمت تیزش)بگزارید.در ضمن اگر بچه شیر میدین توو سایت آپارات کلمه ی هموروئید را جستجو کنید،دکتر منوچهری معروف چند تا ویدئو در مورد هموروئید گذاشته ویکسری رژیم داده ،اگر رعایت کنید یبوست خودتون وبچه خوب میشه.

عزیزم خودت و اذیت نکن یبوست چیزی نیست که بتونی خیلی راحت درمانش کنی 

چون در هر صورت دوباره روده هات اینجوری میشه دیگه. برو دکتر 

من خودم مشکل یبوست دارم و میرم پیش  بهترین متخصص گوارش تهران  که دکتر رکسانا عباسی هستن 

قرص سی لاکس گیاهی و بدون عوارضه فقط خرد کن بعد بهش بده چون یه کم واسه پسر سه ساله بزرگه البته روش نو ...

از اون بهتر قرص سی گل بوستانه، سی لاکس باعث جوش های زیاد می شه چون خیلی طبع گرمی داره ولی این قرص که من استفاده می کنم سه ساله نه تنها یبوستم برطرف شده ، شکمم هم لاغرتر شده.. البته باید دقت کرد هولوگرام داشته باشه چون تقلبیش زیاده