2703
2553
سلام . من بخاطر جوش صورت مجبورم اکوتان مصرف کنم . شنیدم که تا وقتی میخورین خوبین و بعد باز شروع میشه . کسی تجربه ای داره ؟
اکوتان نه.مهتاب جونم.راکوتان.

من خودم نخوردم برادرم خورده.با دختر خالم.یکسال دوره درمانشه و باید دورشو کامل کنی و گر نه جواب نمیده.تا 5 6 ماهه اولم یه عالمه جوش میریزی بیرون.

ولی بعدش پوستت صافو زیبا میشه.اما چند ماه بعد از تموم شده دوره اگه رعایت نکنی تو تغذیت دوباره جوش میریزی بیرون البته کمتر از قبل .

به نظر من اگه پوستت خیلی خرابه بخور .و گر نه نخور.با کارای دیگه پرهیز غذایی.خودتو درمان کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام عزیزم. منظورت همون دکوتانه؟ شاید هم من اشتباه میکنم اسمشو. در هر صورت . خواهر من میخورد. یه مدت جوشاش خوب شد. البته میدونی چربی رو میسوزونه در حدی که لباش همش خشک میشد و پوسته پوسته. بعد که قرصاش تموم شد چند ماه بعد دوباره جوش زد. موقتی درمان میکنه.تازه عوارضش هم زیاده. خواهر من چون پریودی نامنظمی هم داره به دلایل هورمونی جوش میزنه صورتش. بهش گفتم خودتو اینقدر اذیت نکن پریودیت منظم و خوب باشه خیلی کمتر میشه.
امیدورام بهتر بشی
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
2714
منم 1 سال مصرف کردم عوارضش خیلی زیاده خشکی لب .درد زانو .موهای زاید رو صورت تازه بعد از تمام شدن دوره دقیقا یک ماه دوماه بعدش دوباره جوشام در اومد خلاصه من هر راهی رو امتحان کردم تا اینکه فعلا از ژل زنیاک برای شستشو وبعدش هم یه ژل دیگه الان اسمش یادم نیست از دبی گرفتم ک خیلی عالیه استفاده میکنم اگه خواستی رفتم خونه اسمشو برات نگاه میکنم امتحان کن شاید خوب شه
مهتاب جون من تقریبا 5 سال پیش مصرف کردم البته راکوتان که اصل این قرصه،اسمهای دیگه هم درسته چون کشور سازندش فرق می کنه کمی تفاوت داره.و ضعیفتره.یک سال کامل خوردم .بعدش اصلا از اون جوشهای کذایی خبری نیست فقط شاید گاهی چندتا جوش ریز.برادر شوهرم هم خورد اما گفت چون وزنش زیادتره باید بیشتر بخوره که چون اضافه تر نخورد گاهی جوش میزنه ولی باز به شدت قبل نیست.
چون پوستو هم خشک میکنه در واقع یه لایهبرداری هم از پوستت می کنه و پوستتو شفاف می کنهوبرای خشکی لب هم دکترم کرم داد که خیلی بهتر می شد.
الان هم چون تو ایران تولید میشه اصلش خیلی کمه و گرونه ولی اگه قیمتش مهم نیست حتما اصلشو بخر.
مرسی خانما از نظراتتون . ببخشید من به نت دسترسی نداشتم چند روز نتونستم جواب بدم . راستش خیلی دو دلم . میگن عوارض داره . شوهرم میگه نمیخواد بخوری . ولی از دست جوش خسته شدم . بازم اگر کسی تجربه داره راهنمایی کنه
2706